Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie czepiajcie sie Kiełbasy!Może ma problem?!?!Trzeba mu wówczas "pomóc".

Landryna - bądź niezależna i zrób prawko a potem konia lub odwrotnie! :bigrazz:

Walkie - sprzętu sie nie pozycza tak samo jak żony, męża, dziewczyny, chłopaka...[już to kiedyś Karmedecowi pisałam] :)

Żurek - wybacz ale pogoda ma ze mna umowe,więc narazi klapa z pogoda :crossy:

Generał - nie czepiaj się paskudo!

A w ogóle to pozdrawiam.jak sobei cos przypomne to napisze :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla FACETOW katowanie po motokrosie

 

kurna, musze to zobaczyc, intruder na motokrosie :clap:

 

Git: ze kasku i motoru sie nie pozycza to wiem, ale kombinezonik i rekawiczki to juz raczej nie koniecznie :) zwlaszcza ze co po niekorzy pewnie maja jakies z ktorych wyrosli :crossy: Landryna ile masz wzrostu? moze cos da sie zrobic :bigrazz:

 

Co do mawiania sie na polatanki moze by stworzyc jakis system automatycznego smsowania? no i przede wszystkim numerow telefonow... ?

Edytowane przez Walkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było ostro, jakieś przepędzlowane zakręty, prawie barierki, i inne elementy podnoszące adrenalinkę. I wiecie co?? Wcale a w cale nie było zimno hehe

A po oględzinach w garażu okazało się, że na jakimś winklu pozamykałem oponki,

 

Tak tak juz dawno nie bawiłem sie tak wybornie. Choc moje skartoflałe oponki przy pełnym zlozeniu nieco popuszczaly to i tak udalo sie ja gdzies tam zamknac. Myslalem ze dzis uda sie powtorzyc akcje ale niestety Gitta ma nas w nosie :) .

Dolaczam sie do zaprosin Miłosza do wspolnego latania po winkielkach pętelkach na prawym brzegu.

pzdr!!! A i jeszcze jedno j*b.... Świeta!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generał - nie czepiaj się paskudo!

 

ja sie nie czepiam,a jak juz to zrobie to wyssam calusienka krew :crossy: i wtedy juz po zabawie :)

A ZE PASKUDA JESTEM TO FAKT-DZIEKI MOJA KOLUNIU TY TO ZAWSZE POSTAWISZ MNIE NA BACZNOSC NORMALNIE JESTES OK :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna, musze to zobaczyc, intruder na motokrosie :clap:

 

Git: ze kasku i motoru sie nie pozycza to wiem, ale kombinezonik i rekawiczki to juz raczej nie koniecznie :) zwlaszcza ze co po niekorzy pewnie maja jakies z ktorych wyrosli :crossy: Landryna ile masz wzrostu? moze cos da sie zrobic :bigrazz:

 

Co do mawiania sie na polatanki moze by stworzyc jakis system automatycznego smsowania? no i przede wszystkim numerow telefonow... ?

 

No a kto z nas ma jakieś szamtki do pożyczenia?Ja mam spodnie rozmiaru 14 na zbyciu.Ale koleżanka cukiereczek powinna sama poszukać. Jest wiele okazji gdzie mozna cos kupic za nie dużą kasę.Rajt motonici?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no widziałem wczoraj Słoneczną Ekipę, nieźle wyglądała taka banda!

Wybrałem się na trasę polecaną przez Bandziorrra(Chojna, Krajnik) i jestem po prostu pod wrażeniem!!!! :crossy: :bigrazz:

Nie wiedziałem że są tam takie zakrętasy!!! :)

 

A tak w ogóle to Wesołych Świąt!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOŻE BYŚCIE BYLI TROCHE MILSI DLA NOWEJ LANDRYNY RODZINKO BO DZIEWCZYNA SIĘ STARA A WY SIĘ ZACHOWUJECIE JAK STARY AUTYZM :clap:

 

WSZYSTKIEGO DOBREGO Z OKAZJI ŚWIĄT ZYCZĄ DOMELOWIE

 

KOPERNIK DZIĘKI ZA WCZORAJSZE KILOMETRY CZACHE MI PRZEWIAŁO I nap**dalam NA PROCHACH MASAKRA

 

POZDROWIONKA :) :crossy: :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOŻE BYŚCIE BYLI TROCHE MILSI DLA NOWEJ LANDRYNY RODZINKO BO DZIEWCZYNA SIĘ STARA A WY SIĘ ZACHOWUJECIE JAK STARY AUTYZM :bigrazz:

 

 

Hihi spokojnie jestem osobą, która szybko się nie poddaje, ani nie przyjmuje wszystkiego zbyt do siebie,pozatym lubie pożartować a więc puki co jest wporzo :crossy:

Padło pytanie ile mam wzrostu, a więc mam 170cm bez centumetra - no ale tak lepiej brzmi niz 169:biggrin: ha ha

Jesli chodzi o inwestowanie w sprzęt teraz to niestety odpada, nie wiem ile jeszcze będę na lądzie, może tydzień a może miesiąc, więc zakup odpada, ale jesli ktos byłby na tyle miły i ma coś z czego wyrósł to bardzo chętnie porzyczę :) Kwestia tylko czy w ogóle znajdzie się gdzieś miejsce dla mnie :bigrazz: Jak się znajdzie miejsce i ktos zechce mnie przygarnąć to wtedy się pomysli :clap: Nie muszę jeździc 200km/h,nie zalezy mi na prędkości,to nie ona daje mi siłe lecz sam odgłos silniczka nawet przy małej prędkości :bigrazz:

Tymczasem życzę miłego dnia

pa pa

Edytowane przez landryna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uffff, goscie wreszcie poszli, brzuch wypchany, mozna by polatac a tu deszcz... :bigrazz:

zostaje tylko skuter wodny, albo pitolenie na necie :) a tym czasem ide ukladac puzzle :crossy:

 

pozdrawiam :bigrazz:

 

toś ty w porządku dla swoich gości jeteś, gości się pozbyłeś a tu bryndza deszcz pada a co za nowy sprzęt na kałuże masz? :clap: a z tym pitoleniem to masz zupełną racje co drugi post to jest Twoj zacznij wiec jezdzic, czas najwyższy pokazać Twojej R1 prawdziwą strade nie wirtualną neostradę.

Edytowane przez Vidlak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no widziałem wczoraj Słoneczną Ekipę, nieźle wyglądała taka banda!

 

Nie wiedziałem że są tam takie zakrętasy!!! :)

 

Sprostowanie :crossy: Majową Ekipę :bigrazz:

 

Oj tam jest super drózka latalismy tam nie raz. A jak warunki na tamtej drodze? Czy zalega tam jeszcze pozimowy piach???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...