Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to bedzie się działo dziś w Ułańskiej opijanie R1 :P rozdawanie całusów :icon_biggrin: ....a ja wciąż daleko od Szczecina

widać że się dorwałam do kompa i neta...truje i truję .....nie mam litości dla was

a jak kurs tańca pochwalcie się :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dzisiaj ja stawiam :P opijamy moja R1 :P co by jej sie dobrze jezdzilo :)

 

 

Czy ty wiesz co robisz??? :icon_biggrin: :P :P

 

Dziś frekfencja chyba będzie ponad stan hehehe

 

Wal do prowidenta po kredyt na browar hihihihi

 

Kopernik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś z kolegów i koleżanek ma może na stanie jakiś dobry kask na sprzedaż. Niestety nie miałem okazji w tym roku podjechać do naszych zachodnich sąsiadów ale może ktoś z was przywiózł troszke wiecej sprzetu i chce odsprzedać po jakieś promocyjnej cenie. Interesowałoby mnie coś w rozmiarze S lub M. Ewentualnie czy znacie jakieś miejsce w Szczecinie gdzie można taniej kupić nowe kaski?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś z kolegów i koleżanek ma może na stanie jakiś dobry kask na sprzedaż. Niestety nie miałem okazji w tym roku podjechać do naszych zachodnich sąsiadów ale może ktoś z was przywiózł troszke wiecej sprzetu i chce odsprzedać po jakieś promocyjnej cenie. Interesowałoby mnie coś w rozmiarze S lub M. Ewentualnie czy znacie jakieś miejsce w Szczecinie gdzie można taniej kupić nowe kaski?

 

Pozdrawiam

Jaki zakres cenowy cię interesuje?

Może coś bym znalazł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jak widać wiosna idzie, bo i Niedźwiedzie zaczeły latać :crossy: Mam nadzieję, że pogoda na rozpoczęcie sezonu została zamówiona. A w kwestii kasków mam dwie nówki nabyte na tegorocznych BMT i obie na zbyciu. Jeden rozmiar damski, drugi raczej męski. Tanio oddam, bo okazało się że kupować kaski tez trzeba umieć :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jak widać wiosna idzie, bo i Niedźwiedzie zaczeły latać :crossy: Mam nadzieję, że pogoda na rozpoczęcie sezonu została zamówiona. A w kwestii kasków mam dwie nówki nabyte na tegorocznych BMT i obie na zbyciu. Jeden rozmiar damski, drugi raczej męski. Tanio oddam, bo okazało się że kupować kaski tez trzeba umieć :buttrock:

 

 

Ja szukam kasku dla koleżanki jak pisałam, podaje numer gg odezwij sie 3498749.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...