Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam ja tak off-topic ale prosze nie kasowac :!:

 

uprzedzcie swoich dziadkow i babcie ze po Szczecinie grasuja cyganki okradajace starszych ludzi, mojego dziadka oskubaly na prawie 5 tys zl :/

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze

 

prosilbym o ile mozna , abyscie sprawdzili adres pewnego sklepy :

 

Gwarant s.c. Marek Rupiński, Michał Głowiński

ul. Chmielewskiego 20

70-028 Szczecin

 

jego adres www to gwarant24.pl

 

wsumie ma duzo opini ale jako ze szykuje mi sie zakup za jego posrednictwe za wiksza kase to wolabym nie kupowac kota w worku.

 

wielkie dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem w Szczecinie....

Tygodniowy pobyt w Gdańsku nie robi dobrze, zwłaszcza że mieszkałem w klasztorze sióstr Bernardynek.......... HEHE. Kto by pomyslał...................Kochanek w żeńskim klasztorze................ :) :banghead: :( :icon_razz:

A tak na serio to pełen szacun dla nich. Są niesamowite i w dodatku można normalnie z nimi pogadać, cholernie twardo stoją na ziemi. Korciło mnie aby pogadać o ojcu dyrektorze ale się powstrzymałem.

 

Nareszcie w domku............ do zobaczyska więc.............

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem w Szczecinie....

Tygodniowy pobyt w Gdańsku nie robi dobrze, zwłaszcza że mieszkałem w klasztorze sióstr Bernardynek.......... HEHE. Kto by pomyslał...................Kochanek w żeńskim klasztorze................ :) :banghead: :( :icon_razz:

A tak na serio to pełen szacun dla nich. Są niesamowite i w dodatku można normalnie z nimi pogadać, cholernie twardo stoją na ziemi. Korciło mnie aby pogadać o ojcu dyrektorze ale się powstrzymałem.

 

Nareszcie w domku............ do zobaczyska więc.............

no to super ze znow cie mamy ,bo kto wie jak jeszcze pare dni bys tam posiedział co tam by sie działo -mali motocyklisci :icon_razz: .ha.ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu w pracy siedzę a tak ciepło :) :banghead: :(

WITAM !

WŁAŚNIE-CZY KTOŚ MI WYJAŚNI,DLACZEGO ŻYCIE JEST TAKIE NIESPRAWIEDLIWE...

DZIŚ KIEDY JEST TAKA ŁADNA POGODA,JA BIEDNA MUSZĘ SIEDZIEĆ W PRACY.ALE ZA TO JUTRO BĘDĘ LATAŁA CAŁY DZIEŃ-O ILE DIZEL DZISIAJ NIE WYJEŹDZI CAŁEGO PALIWKA.

 

SZACUN DLA WSZYSTKICH KTÓRZY PRZELATUJĄ MI TUTAJ POD OKNAMI-PROŚBA- POSTAWCIE PARĘ PIONÓW NA WOJ.POLSKIEGO KOŁO HOTELU "GRYf" PLISSSS...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Piękna pogoda a ja stoje :)

 

Mam pytanie : czy ma ktoś samochód z przyczepką motocyklową albo dostawczaka i może mi za przysłowiowe piwo przewieść SHL z centrum do Wołczkowa? Kumpel obiecał zająć sie moją "babcią" ale w garażu u kumpla w Wołczkowie a w SHLi brak świateł - nie uśmiecha mi sie za coś takiego mandat.

 

Gdyby ktoś mógł pomóc to będe wdzięczny.

 

Pozdrawiam ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ!

 

BEZ OBRAZY KERMADEC- BYŁAM WCZORAJ PRZELOTNIE W TYM TWOIM KLUBIKU,LOKAL FAJNY,ALE SĄDZĘ ŻE NIE DLA NAS. TAM SIEDZIELI SAMI GOŚCIE W KRAWATACH... ŚMIECH NA SALI... I TY CHCIAŁEŚ NAS TAM ZAPROSIĆ???

GOŚCIU, NIE WIESZ CO ROBISZ!!! PO PIERWSZEJ NASZEJ WIZYCIE SZEF WYWALIŁBY CIĘ Z PRACY!! MY POTRZEBUJEMY SWOJSKICH KLIMATÓW.

OGÓLNIE MI SIĘ PODOBAŁO... TYLE ŻE NA MOTOCYKLOWE SPOTKANKA TEN LOKAL BY SIĘ NIE PRZYJĄŁ...NAWET NIE MA GDZIE KUNIA POSTAWIĆ.

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...