Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kto z was ma do sprzedania kask :smile: Moja koleżanka poszukuje dla syna.

a w jakim wieku i jaki rozmiar czaszki? bo jezeli to dziecko to tylko kaski dzieciece, XS i XXS dla doroslych z reguly nie pasuja na dzieci nawet te z duzymi glowami, inna budowa czaszki :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedziele o godz 10 na GŁEBOKIM- zapraszam na wspolny spacer po lesie zakonczony ogniskiem i zjedzeniem własnej kiełbaski,PLANOWANY CZAS SPACERU 4 GODZ :smile:

 

 

A POTEM PRZYPOMINAM ZE ZOSTALISMY ZAPROSZENI NA POSWIECENIE KONI I AKCESORI MOTO POD KOSCIOŁ NA UL.ZAWADZKIEGO NA GODZ 19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedziele o godz 10 na GŁEBOKIM- zapraszam na wspolny spacer po lesie zakonczony ogniskiem i zjedzeniem własnej kiełbaski,PLANOWANY CZAS SPACERU 4 GODZ :smile:

A POTEM PRZYPOMINAM ZE ZOSTALISMY ZAPROSZENI NA POSWIECENIE KONI I AKCESORI MOTO POD KOSCIOŁ NA UL.ZAWADZKIEGO NA GODZ 19

 

Bardzo prosze o zmniejszenie trzcionki.Każdy na forum czytać potrafi. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym wypaść głupio pytając, ale co mi tam. Podobno kto pyta...

 

Co to ma być za spacer? Czy buty jakieś super wygodne brać jak do górskich wycieczek? Czy może spacerować będziemy od ogniska do beczułki z piwem ustawionej na pniaku nieopodal? :P

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym wypaść głupio pytając, ale co mi tam. Podobno kto pyta...

 

Co to ma być za spacer? Czy buty jakieś super wygodne brać jak do górskich wycieczek? Czy może spacerować będziemy od ogniska do beczułki z piwem ustawionej na pniaku nieopodal? :cool:

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie

 

 

jest to normalny PRZEMARSZ ,lesna droga w odcinku ok 10 km (głebokie do okoła w strone tanowa i koniec na polanie sterej harcerskiej ,tam ognisko )tak wiec buty wedle uznania ale wygodne i nie nowe tylko rozchodzone

MOZNA WZIAC PIWKO,PSA ,KOTA I wroga NA SMYCZY :P pozdrawiam i do zobaczenia w niedziele o 10 na głebokim

 

Hejas.

 

Witam wszystkich. Jestem tu zupełnie nowy, śmigam sobie od zeszłego sezonu.W tamtym roku był Savage, w tym VN 800 (się przemalowuje właśnie). Pozdrawiam i do zobaczyska, może w niedzielę na Głębokim...

WITAM CIE MOJ KOLEGO . :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosna przyszła więc wysyp motocyklisów nastąpił. I nie tylko tych zimujących, ale też nowych. Ja od tego roku będe śmigał po szczecińskich i mam nadzieję, nie tylko szczecińskich ulicach. Do zobaczenia w niedzielę na święceniu sprzetów.

P.S. Dzięki Gitta za "kopa":P.

Pozdrawiam. Heniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj troszke polatałem. wyjechałem na sucho a wracałem w deszczu i to konkretnym... przy okazji testowałem skuteczność działania impregnatu zakupionego w Jysk'u. Mimo jazdy w deszczu dobrych 15 minut (niezła deszczownia była koło 18:30) nie przemokły mi ani buty ani rękawice ani kombinezon...

Jakby ktoś był zainteresowany to impregnat kosztował mnie całe 15PLN za spray 400ml. Zaimpregnowałem nim 2 komplety ciuchów na moto :P

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejas.

 

Witam wszystkich. Jestem tu zupełnie nowy, śmigam sobie od zeszłego sezonu.W tamtym roku był Savage, w tym VN 800 (się przemalowuje właśnie). Pozdrawiam i do zobaczyska, może w niedzielę na Głębokim...

 

Witaj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejas.

 

Witam wszystkich. Jestem tu zupełnie nowy, śmigam sobie od zeszłego sezonu.W tamtym roku był Savage, w tym VN 800 (się przemalowuje właśnie). Pozdrawiam i do zobaczyska, może w niedzielę na Głębokim...

 

 

Czesc Grapefruit :P , z tym zupełnie nowym to przesadziłeś :banghead: do zobaczycha :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...