Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie wróciłem z trasy stówka pękła i nie ma to jak jechać w letnich rękawicach po powrocie myślałem że nie wyrobię tak mi ręce odmarzły polecam

ale to pikuś pierwszy dzień wiosny zaliczony

chwalcie się jak dzisiaj lataliście

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my już w weekend polataliśmy, też mi trochę ręce zmarzły, ale to nic... Ale teraz to już z górki, właśnie jakiś kolo na skuterze zrobił stoppi u mnie pod oknem

 

A ja widziałam dzisiaj u siebie przy pracy jaki jeden od nas z forum chłopak jechał tylko nie pamietam jak się nazywa.To była Yamaha FZR taka jak naszego Grzeska Kudłatego oraz jakiś kawasz Nindzol hałasu narobił.Ktos z was kolo 14 byl w okolicy Statolia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis widziałem goscia na krosie z tablica 3435,i juz mnie scisneło jak gosc był ubrany i ze mu zimno nie było :?

MYSLE ZE JAK POWROCIMY Z TARGOW I KAZDY SIE OPKUPI TO JUZ W NIEDZIELE SPOTKAMY SIE NA CHOCIWELSKIEJ ;) MOTORKAMI,NO CHYBA ZE DESZCZ BEDZIE PADAŁ :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlansie nie moge tego zrobic.

Chodzi o to zeby podprowadzic kluczyki tak zeby sie ojciec nie kapnol ;) Ile tam juz jest kompletow kluczykow.... <hahaha> chyba z 5. Kiedys polowa kasy szla na kluczyki i paliwo :banghead:

To byly czasy...

 

Jak juz sie zacznie jezdzenie na calego to podprowadze bez problemu ale teraz zimuja w sejfie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w zeszły czwartek rozmawiałem z kolegą o którym tu kiedyś wspomniano.To ten na GSX-R 750 na stargardzkich blachach.Twardziel o 8:30 widziany był na Jagiellońskiej przy Kochu a następnie ok 10 przy Radissonie.

Z tego co sie dowiedziałem w zeszłym sezonie latał R6.

 

Pozdrawiam ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaaaa....  

kto potrafi otworzyc stary wojskowy sejf?? a poxniej zamknac go jak gdyby nigdy nic??

 

A po co chcesz go otwierać?Lepiej bombe zrób żeby wysadziło go!!!!

 

 

 

trzeba zatrudnic BOMBERA,a jak on sie za to wezmie to juz nic z tego nie zostanie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj jakies konkretniejsze dane bo jestem nowy i troche zielony.  

Chociaz wydaje mi sie ze kiedys Cie widzielem na pasie.

 

Czarna TL 1000R albo biała DR 350 albo czarna ETZ 250 :banghead: Albo GSX-R "Z Kapcia"

 

 

Mikołaju mikołaju........zdradź cóż to za wybranka

 

To tez czarna TL 1000R ale ma przejechane 4400km i jest wie neu ;) :banghead: :banghead:

 

Jutro latam, a w niedziele PAS !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...