Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedzie ktoś do Berlina na targi ?????? Bo bym się zabrała !!!!!!!!!!!!!

 

ooooooooo sporo osób pewnie poleci na BMT. Pytanie tylko czym? ;) może pogoda pozwoli konno? osobiscie mam plana jak co roku odwiedzić ta imprezę. Z tego co wiem to Mikoch z żoną także. Konrado mocno zastanawia się co wybrac szkołę czy BMT, pewnie Kraka także pomysli o temacie...

PZDR!@LL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piwko

 

Piwko wypite :twisted: :twisted: BURA SUKA ZIMA PRECZ!!

To powoli staje się zawołaniem grupy z prawego brzegu. Mam nadzieję' date=' że nie na długo.

 

Jedzie ktoś do Berlina na targi ?????? Bo bym się zabrała !!!!!!!!!!!!!

Z tym nie powinno być problemu. Ja osobiście jadę w piątek ale nie mogę zagwarantować miejsca w aucie. Wszystko pewnie się wyjaśni w kilka dni przed targami.

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrado mocno zastanawia się co wybrac szkołę czy BMT' date='[/quote']

 

Ciekawe co wybiore??? :lol: :lol: :lol: . Szkola nie hu..... rok poczekac moze.

 

BURA SUKA' date=' ZIMO PRECZ!!!!![/quote']

ja już sobie załatwiłem wolne na 24, targi są czynne od 12 do 20 więc wyjazd koło 9-10 rano

tylko kto mnie zabierze ? ;) no chyba że uda mi się auto załatwić to wezmę kogoś, bo moje auto jest tylko 2 osobowe :P

Konrado nie bądź miętki pisior jedziesz na targi a nie do szkoły :buttrock: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj koło 12 widziałem w naszym pieknym :roll: mieście kogos na motorku RESPECT ;)
to nic normalnego ze przy 2 celsjuszach sie jezdzi na sprzecie w ubiegla niedziele nie bylem gorszy pierwsze 50 km tego roku peklo

:P

 

 

ja juz przy -3 jezdzilem w tym roku i to bedzie z 90 km bylo fajnie gduby nie to ze w lasach droga przypominala lodowisko :P

 

 

nie wiecie moze czy do mojego motocykla mozna wstawic jakis inny tłumik :?: nie wiem czy mozna wstawic jakas puszke zeby ladnie brzmialo w koncu to V-ka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooooooo sporo osób pewnie poleci na BMT. Pytanie tylko czym? może pogoda pozwoli konno? osobiscie mam plana jak co roku odwiedzić ta imprezę

Ja także mam zamiar tam się pojawić tylko zastanawiam się dlaczego wszyscy chcą jechać w piątek a nie sobotę. Jestem jeszcze na etapie organizacji busa...jak się wyklaruje dam znać . :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także mam zamiar tam się pojawić tylko zastanawiam się dlaczego wszyscy chcą jechać w piątek a nie sobotę. Jestem jeszcze na etapie organizacji busa...jak się wyklaruje dam znać .

 

Bo później będzie wszystko wykupione :P przez naszych rodaków nie tylko ze szczecina ale i z centralnej Polski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja też sie wybieram na BMT.Może coś sobie upoluje;).

A teraz do tych co już tam byli: jaki jest koszt wejścia na targi i gdzie dokładnie BMT sie odbywa?Transportu nie mam więc zostaje pociąg.Wiecie może gdzie wysiąść i którą linią metra/tramwaju dojechać?Na oficjalnej stronie targów nie moge sie doczytać tego.

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja też sie wybieram na BMT.Może coś sobie upoluje;).

A teraz do tych co już tam byli: jaki jest koszt wejścia na targi i gdzie dokładnie BMT sie odbywa?Transportu nie mam więc zostaje pociąg.Wiecie może gdzie wysiąść i którą linią metra/tramwaju dojechać?Na oficjalnej stronie targów nie moge sie doczytać tego.

 

Wjazd to coś koło 6 euro. Mam plan metra w domu moge ci zeskanować a tak w ogóle to widzisz że ludzi sporo jedzie więc zapytaj kto by ciebie mógł zabrać.

Nasz kolega nie ma z kim jechać. Kto ma miejsce w aucie??? ;)

Paskudy kto weźmie kolege???!!!

A tak w ogóle to Nevre tu o targach napisała

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...6892cc76154eaf4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ICC Berlin

Hale 18 - 25

Wejscie: HammarskjĂśldplatz

 

Adres:

Messe Berlin

Messedamm 22

14055 Berlin

 

Czas trwania

Piatek, 24. Marzec - Niedziela, 26. Marzec 2006

 

Godziny otwarcia:

Pt. od 12 do 20

So. + Nie. od 9 do 18

 

Ceny:

Dorosli: 10,00 Euro

Uczniowie, Studenci: 8,00 Euro (z legitymacja)

Uczniowie do lat 16: wolne (z legitymacja)

 

Lageplan_Messe_Berlin_05.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i o 20-tej muszę być już w pracy

 

Jest jeszcze niedziela. Podobno tego dnia są największe okazje, z tego co zostało. Można się nieźle potargować ;)

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ja z targów mam nici

ja mogę tylko w sobotę

i o 20-tej muszę być już w pracy

co za niefart

Kupcie mi coś fajnego

Spoko Sylwia...Ja planuje pojechać w Sobotę więc może coś z tego będzie...zależy czy załatwie car-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjazd to coś koło 6 euro. Mam plan metra w domu moge ci zeskanować a tak w ogóle to widzisz że ludzi sporo jedzie więc zapytaj kto by ciebie mógł zabrać.

 

Będe wdzięczny za skana:)

 

Dr.Big thx za info - przydało sie:D

 

Pozdrawiam ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...