Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A może ktos chce kupić śluczniutką czerwoniutką hondziunie VFR 750?  

Widziałam ją - stoi u Tułeckiego - marzenie

 

A jaka cena bo moze szachcior by kupił.Od dwóch miesięcy szukamy jakiejś hondzi.

no ja widziałem ze bardzo atrakcyjna ,moze sie skusze i bede sobie jezdził :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka cena bo moze szachcior by kupił.Od dwóch miesięcy szukamy jakiejś hondzi.

 

Cena jest bardzo atrakcyjna i jeszcze mozna z właścicielem negocjować

No i to że jest czerwona to super, bo czerwone są najszybsze!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Carioke za koszulkę, będzie pewnie dobra, choć tego dowiem się za 2,5 miesiąca :P Wczoraj byłam w Suzuki u Teckiego i właśnie sprzedawca zresztą jakże przystojny, polecał mi te czerwony skarb.Może jak Maciej wróci to sobie ją sprawi :mrgreen: .

Ps. mam euro do sprzedanie może ktoś ma na nie potrzebę.

Pozdrawiam szystkich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he.Bo to 750 a nie 600 .

Co do VFR to nie jestem taki pewny.Zawsze chciałem mieć Ducati.ok.

A VFR ....no niezaprzeczalnym jest fakt' date='że miejsca i mocy ma więcej niż SV.[/quote']

 

Zauważyłam, że nasz kolega z forum poszukuje właśnie takiego motóra,

czyżby nam go wykupił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Szachcior Twoja głowa ja bym Grześkowi nie darowała :twisted: jak to sobie przypomne to leże ze śmiechu na podłodze,jak większość wtedy.Dziś bolą mnie tylko i wyłącznie mięśnie brzucha :buttrock: ze śmiechu a no i kilka siniaków naliczyłam na nogach. A ten kosz też mnie wymęczył na końcu ufffff ( dwa paznokcie złamane) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Szachcior Twoja głowa ja bym Grześkowi nie darowała jak to sobie przypomne to leże ze śmiechu na podłodze' date='jak większość wtedy.Dziś bolą mnie tylko i wyłącznie mięśnie brzucha ze śmiechu a no i kilka siniaków naliczyłam na nogach. A ten kosz też mnie wymęczył na końcu ufffff ( dwa paznokcie złamane) [/quote']

Cytuje Szachciora:" Żałuje, że tego nie widziałem tylko poczułem, bo na ziemi bym leżał nie z bólu tylko ze śmiechu pewnie :buttrock: ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłam' date=' że nasz kolega z forum poszukuje właśnie takiego motóra,

czyżby nam go wykupił

[/quote']

 

Hehe.Nie ma sie czego obawiać.Decyzja jest jednogłośna-biore SV.Poza tym w kraju nie szukam :buttrock:

 

Pozdrawiam ALL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłam' date=' że nasz kolega z forum poszukuje właśnie takiego motóra,

czyżby nam go wykupił

[/quote']

 

Hehe.Nie ma sie czego obawiać.Decyzja jest jednogłośna-biore SV.Poza tym w kraju nie szukam ;)

 

Pozdrawiam ALL.

no i ok SUZUKI JEST PRIKRASNA MASZINA :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja jest jednogłośna-biore SV

 

szkoda że wcześniej się nie zdecydowałeś miałem do sprzedania piekną SV 03' za dobrą cene ale już pozamiatane-sprzedana :idea:

 

Mam pytanie kto jest administratorem strony haloszczecin i kto decyduje o jej treści, zawartości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...