Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze ludzie wyzulujcie

I bardzo dobrze!!! Pojechał nam!!!

 

A tak w ogóle to chciałam wyrazić swój pogląd na wczorajszy wieczór: Uważam' date=' że bankiet z okazji Dnia Kobiet, był niezwykle udany. [b']Dziękujemy wszystkim Panom na życzenia i prezenty[/b], byłysmy szczerze zaskoczone, co po niektórym słów zabrakło. Batman - rajstopy powaliły nas na kolana, Szachciora "lałórki" są wypasione, no i kwiatki, kwiatki sa zawsze w porządku. Myślę, że podzielają moją opinię wszystkie obecne niewiasty. To pisałam Ja! Vizka

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buomgiorno!

 

 

Drogie mężczyzny, supermeny i ciapciaki,

 

W ten słoneczny dzień ( 8) :P )chciałabym podziękować wam za przemiłą niespodziewajkę jaka spotkała mnie wczoraj w Bistro Ułańskim.

 

Fiatek był uroczy, lałórka iście wzruszająca ;) , rajty.... na mnie troszku za małe, ale może na DyyRkę będą pasowały... :lol:

 

 

POZDRÓWKI!!!

 

-Oriana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy :P

z tego co wnioskuje TO, jest miejsce zwane rubryka towarzyska Szczecinskich i okoloszczecinskich motocyklistow forumowych?

Jezeli tak to dobrze trafilem, zobaczymy co sie pozmienialo przez te kilka lat mojej nieobecnosci w srodowisku ;)

 

Pozdrawiam

Maciej :buttrock:

 

P.S.

Dolaczam sie do zyczen :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ludzie wyzulujcie

I bardzo dobrze!!! Pojechał nam!!!

 

 

NO TO WIEC POCZYTAŁEM SOBIE I NIC JUZ DZIS NIE NAPISZE ,POPROSTU ;)

POZDRAWIAM I SZKODA ZE TYCH PIEKNYCH KOBIET NIE MOGŁEM WCZORAJ USCISKAC -OBOWIAZKI ZAWODOWE :P .POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w ogóle to chciałam wyrazić swój pogląd na wczorajszy wieczór: Uważam, że bankiet z okazji Dnia Kobiet, był niezwykle udany. Dziękujemy wszystkim Panom na życzenia i prezenty, byłysmy szczerze zaskoczone, co po niektórym słów zabrakło. Batman - rajstopy powaliły nas na kolana, Szachciora "lałórki" są wypasione, no i kwiatki, kwiatki sa zawsze w porządku. Myślę, że podzielają moją opinię wszystkie obecne niewiasty. To pisałam Ja! Vizka

 

A ja podzielam w pełni opinię koleżanki i zachęcam kobitki które wczoraj rajty dostały a idą na salę do ich zabrania - odbędzie się przymiarka połączona z pokazem. PANOWIE JESTEŚCIE WIELCY :P ;) :buttrock: :buttrock: :evil: :evil: :P

 

NIC DODAĆ, NIC UJĄĆ - DZIĘKUJEMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy

No nie taki nowy :lol: :lol:

Witamy Maćku. Myślałem, że już odpuściłeś sobie motocykle. Ale jednak się pomyliłem. Jakie plany na ten sezon? Kupujesz coś??

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie plany na ten sezon? Kupujesz coś??

 

No czesc :P

Na sezon to planuje powrocic do starych dobrych tradycji i poganiac troche po zlotach ;) TLi pozbylem sie w zeszlym roku (pojechala do Poznania) i teraz czekam na nowiutka sliczniutka i czarniutka R1 :buttrock:

 

Mam nadzieje ze Wy tez jeszcze gdzies jezdzicie a zajmowanie sie pitoleniem WIELKIMI LITERAMI dwoch forumowiczow traktujecie jako dorazne hobby? :P :evil:

 

P.S.

Hiszpan masz jeszcze SVke? czy juz wsiadles na cos mocniejszego? :buttrock:

 

Pozdrawiam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po raz pierwszy

 

teraz czekam na nowiutka sliczniutka i czarniutka R1

Witajcie w wsród naszej bandy

 

A może ktos chce kupić śluczniutką czerwoniutką hondziunie VFR 750?

Widziałam ją - stoi u Tułeckiego - marzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktos chce kupić śluczniutką czerwoniutką hondziunie VFR 750?

Widziałam ją - stoi u Tułeckiego - marzenie

 

O tak i nawet właściciel znany :mrgreen: Niewiele ją jeździł, podobno. :P

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktos chce kupić śluczniutką czerwoniutką hondziunie VFR 750?  

Widziałam ją - stoi u Tułeckiego - marzenie

 

A jaka cena bo moze szachcior by kupił.Od dwóch miesięcy szukamy jakiejś hondzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...