Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!!!!!!

Komunikat dla zapominalskich. Sprawdżcie czy nie brakuje wam butów sportowych. Leżą u mnie od Sylwestra , znależliśmy je w przebieralni na sali gimnastycznej na której balowaliśmy. Czekam na info .Pa Pa.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ello all

 

Normalnie dziś wytargałem Kawke na droge , a przed tym dostała nowe świecunie, filterki, olejek. :D :D

 

Zapaliła od razu, chwilka rozgrzania i poszedł

Spokojniutko bo mokro ale do przodu ;)

 

Kurna po paru metrach doszedłem do wniosku, że zapomniałem jak się prowadzi moto hehe

Jechałem jak ostatni paralityk hehe

 

Bede musał chyba sobie przypomnieć

 

No może ze 10 kmów zrobiłem ale za to jaką radoche miałem

 

Pozdro 4 all

Los Kopernikos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Normalnie dziś wytargałem Kawke na droge , a przed tym dostała nowe świecunie, filterki, olejek.    

 

Zapaliła od razu, chwilka rozgrzania i poszedł  

Spokojniutko bo mokro ale do przodu  

 

Kurna po paru metrach doszedłem do wniosku, że zapomniałem jak się prowadzi moto hehe  

Jechałem jak ostatni paralityk hehe  

 

Bede musał chyba sobie przypomnieć  

 

No może ze 10 kmów zrobiłem ale za to jaką radoche miałem  

 

Pozdro 4 all  

Los Kopernikos

szczęściaż z ciebie ja żeby konia z garażu na asfalt postawić to z 300 metrów na sankach musiałbym targać he he :D

szlag mnie trafia jak widze ten pier...ny śnieg

aby do wiosny

POZDRO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel czy jest taka opcja zeby sie dostac do stronki "HALO SZCZECIN"

fakt ostatnio nie pisalem za duzo na forum ale prawie co dzien zagladam co wy tu malujecie.

cieszy mnie fakt ze ktos o mnie pamietal i wymienil mnie na srtoni jako jednego z wielu ktorzy dolaczyli do forum.(mam nawet koszulke z ktorej jestem bardzo dumny) :lol:

ostatnio nawarstwilo sie pare spraw na glowe (ZARECZYNY I TAKIE TAM...) mam nadzieje ze uda mi sie wygospodarowac wekend w tym miesiacu i wybrac sie z moja wybranka zycia do szczecina do jej miasta z ktorego ja wyrwalem do siebie do Swinoujscia.

wiem ze spotykacie sie we srody ale moze jakos by sie zlozylo ze byscie gdzies na wekend dawali w ryja z checia bym sie dolaczyl.

pozdrowienia dla wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZARECZYNY I TAKIE TAM...)

 

Co???????????Macie pozamiatene!!!!A ja nie dostałam żadnej informacji!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 

A o Borasku w opisie i wszystkich innych pamietał kto?Gitta srita!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to gdzie jest Kermadec???

 

A jestem jestem.Poprostu sesja,praca i takie tam...Poza tym ...eee.

No i miło,że jest o mnie wzmianka (jaka by nie była) na stronce Halo :D

 

P.S.Czy ja też moge podesłac zdjęcie w przyszłości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...