Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnimi czasy posiedzialem troche przy pisaniu stronki dla halo

Chłopaki spoko bo zaraz bałagan się zrobi

Czytajcie co piszą inni wyżej

Majkel robi juz stronkę i prosi wszystkich o zdjęcia z motórem i opis

a potem będziemy zmieniać i dopisywać co sie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnimi czasy posiedzialem troche przy pisaniu stronki dla halo

narazie nic na stronie nie ma ' date=' ale zrobiony jest szablon

stronka jest pisana w PHP i MySQL czyli bedzie mozna sie logowac , galerie robic, sondy i mozliwosc pisania artykułów nie tylko przez administratora strony :']

jak znajde darmowy serwer ktory obsluguje PHP i MySQLa postaram sie wrzuci demo storny narazie moge tylko pokazac screena http://www.smsnet.pl/~kraka/aaa.jpg

 

powiedzcie co sadzicie o tym, czy jest sens bym dalej kontynuował projekcik

 

[ Dopisane: 28-01-2006, 11:34 ]

dajcie pomysla co ma zawierac menu i ogolnie co tam chcecie miec - w wolnym czasie postaram sie stronke dopiscic

 

 

Trzeba było troszke wczesniej napisac ze cos robisz a tak zaangazowalem kolege ktory juz konczy strone i oplacilismy serwer i domene i teraz moga wyjsc jaja bo Ty zrobisz i Ja zrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było troszke wczesniej napisac ze cos robisz a tak zaangazowalem kolege ktory juz konczy strone i oplacilismy serwer i domene i teraz moga wyjsc jaja bo Ty zrobisz i Ja zrobie.

 

 

No własnie juz zgłupialam o co tu chodzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było troszke wczesniej napisac ze cos robisz a tak zaangazowalem kolege ktory juz konczy strone i oplacilismy serwer i domene i teraz moga wyjsc jaja bo Ty zrobisz i Ja zrobie.

mialem troche czasu to sie bawilem' date=' a szablon zawsze moge przerobic na cos innego - z tym nie ma problemu

grafika zbyt sportowa nie odnosi klimatu tego forum

grafike mozna zmienic :) jak spojrzalem to zeczywiscie troche za sportowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dopiskiem "Kołchoz Bajkerz"  

 

sie wie bracie sie wie

 

``To nie Kopernik ruszył Ziemię, tylko Chuck Noris kopnął ją z półobrotu``

 

No widzisz ! I po kiego waca chodzic tyle lat do szkoly ??

 

OGÓLNE ZAPYTANIE DO BRACTWA : Czy jutro sa jakies plany?? Jakis pas czy cos??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA  

HALO SZCZECIN ORGANIZUJE 3 EDYCJĘ KOSZULEK FORUMOWYCH  

ZAINTERESOWANYCH PROSZE O ZGŁOSZENIE DO MNIE Z PODANIEM LOGINU I ROZMIARU  

KOSZT TO 20 ZŁ.

dużo na hallo nie pisze ale koszulka może być

jak będziemy mieli się spotkać na jakimś pierwszym spocie 2006 to ci wcześniej dam znać :P

POZDRO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co napisałes to trudno się zorientować czy chcesz czy nie, jaki login i jaki rozmiar  

poza tym kiedy i jak dostarczysz kasę?

tak jak pisałem np:będzie jakieś spotkanko na moto i będe wiedział że będziesz i że ja też wydołam z czasem to ci dam wcześniej cynk i dokonamy transakcj hi hi (transakcji ale poważnie brzmi)

POZDRO :buttrock:jedną sztuke xxl trzymaj dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carioka ja postaram sie wpaść w najbliższym czasie na spotkanie w bistro. Tylko akurat ta środa mi totalnie nie pasuje. Jeśli kasa jest potrzebna szybciej to moge przesłać albo na konto albo poprosić kogoś o podrzucenie w Szczecinie (bo akurat jestem poza naszym pieknym nadmorskim kurortem).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co napisałes to trudno się zorientować czy chcesz czy nie, jaki login i jaki rozmiar  

poza tym kiedy i jak dostarczysz kasę?

tak jak pisałem np:będzie jakieś spotkanko na moto i będe wiedział że będziesz i że ja też wydołam z czasem to ci dam wcześniej cynk i dokonamy transakcj hi hi (transakcji ale poważnie brzmi)

POZDRO jedną sztuke xxl trzymaj dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...