Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oto kolejna relacja.Tym razem od Baxa ktory rozmiawiał z Piotrem:

"Co do Bandity to stoi na parkingu w Goleniowie, podobnie jak w przypadku Miśka.Zapewne trzeba go stamtąd jak najszybciej ewakuować, ale problem z upoważnieniem będzie - i znowu Misiek do tablicy.

 

Co do samego wypadku to Piotrek nie zabardzo chce rozmawiać, a może

faktycznie niewiele pamięta. Mówi, że jechał standardowo niebyt szybko, coś mu wyjechało z boku i tyle, reszty nie pamięta bo od razu stracił

przytomność.Porządne ciuchy i ochraniacze (w tym żółwik) zdały egzamin. Po prześwietleniach i usg stwierdzono jedynie złamanie nogi i ogólne potłuczenie i posiniaczenie.

Niestety ciuszki zostały pocięte w trakcie ściągania, nie dało się zdjąć,

musieli ciąć.

Najważniejsze, że jest szansa na szybką rehabilitację, coś około trzech

miesięcy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z cieplych niemieckich landow.

Tutaj jest przesada 10 stopi i mnostwo motorow na ulicach. Jedyna przeszkoda to ze jest wilgotono ale hmm nie o tym mialem pisac.

Chcialbym wszystkim zyczyc wesolych swiat a takze motocykliscie, ktorego nie znam szybkiego powrotu do zdrowia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kogo ja widzę  Sylwiu "lata" Cie nie widziałem Na Sylwestra bedziecie w Szczecinie?

Będziemy... będziemy.... razem się bawić na sylwka :D ale czy Bandzior do nas dołączy ??? Wygodny fotel mu załatwimy i może posiedzi z nami ...

U mnie snieg pada......na monitorze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne trzeba go stamtąd jak najszybciej ewakuować

 

To tak jak pisałem auto moge załatwić tylko musze wczesniej wiedziec,

Ja oczywiscie chce go odwiedzic obojetnie gdzie i jak by co bede mial w aucie jakies 3 miejsca

 

Jakby sie ktos wybieral w najblizszym czasie to sie chetnie zabiore, a gdzie on lezy bo nawet nie wyczytalem tego??

 

A jak chodzi o moto i ciuszki to kolega mikitl zadziala na ebaju i sie poszuka cos na pocieszenie :D

 

Zdrowych Wesołych Spokojnych Radosnych X-Masów dla Halo Szczecin i Braci Fetorów !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy Bandzior do nas dołączy ??? Wygodny fotel mu załatwimy i może posiedzi z nami ...

Wiatm Wszystkich ,a wiec co do Piotrka to nadal czekamy na decyzje lekarzy pechowy okres ,bo Święta i nie ma lekarzy. Troche juz narzeka na ból nogi ale musi to wytrwać. Oczywiście martwi sie bardziej o Bandyte niż o swoją noge... Po Świętach jego Tata bedzie dowiadywał sie w sprawie motocykla i całego zajścia na policji. Co do Sylwestra to nic nie widadomo ale raczej wszystko się przedłuża. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm Wszystkich ,a wiec co do Piotrka to nadal czekamy na decyzje lekarzy pechowy okres

 

czesc znam ten bol sam byłem tam 6 razy ,nie zazdroszcze mu ale i tak jest lepiej bo obsługa ma dla niego wiecej czasy,BANDZIOR TRZYMAJ SIE ,JESTESMY Z TOBA CZEKAMY NA CIEBIE. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś dziś lata?

 

Właśnie wróciłem od dziadków ze słonka i widziałem jak żeś jechał do garage :D Szkoda że sprzęt rozłożony bo też bym se śmignął (tylko nie z tym plackiem co za toba był :/) Pozdro i Wesołych X-masów !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że sprzęt rozłożony bo też bym se śmignął

 

To skladaj sprzeta jak najszybciej i polatamy. Warunki pozwalaja gdzieniegdzie poszatanic. Szkoda tylko ze na winklach dosc ciezko idze.

 

Bandzior wracaj do zdrowia. Jak bedziesz wymagal rehabilitacji to smialo, pomozemy.

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...