Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Niewiem jak Wy ale ja dzisiaj od rana mam ;) na twarzy. Za oknem wreście śnieg :P Koń i tak zimuje od ponad miesiąca a wreszcie są szanse na testy Justyny :P

Co do Sylwestra to także juz nie mogę sie doczekać. Normalnie chyba dziecinnieję juz na starość :D Demencja starcza mnie dopada czy jak? Chyba jeszcze nie bo hydraulika nadal działa :D

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Sylwestra to także juz nie mogę sie doczekać. Normalnie chyba dziecinnieję juz na starość

Nie tylko Ty tak czujesz.

Cały "Zarząd" dostaje już małego świrka, a jak rzuci się temat przebieranek sylwestrowych to juz wszyscy małpiego rozumku dostają.

Super, ze snieg pada!! :P :P :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały "Zarząd" dostaje już małego świrka' date=' a jak rzuci się temat przebieranek sylwestrowych to juz wszyscy małpiego rozumku dostają. [/quote']

 

Bo wy nie wiecie, ale teraz jest "Tydzień Świra", przynajmniej ja mam takie wrażenie obserwując klientów u mnie w pracy...

 

Ale ja tez nie moge się doczekać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak Maju' date=' cała nasza banda 50 ludzików tam będzie się bawić.

A Wy co macie w planach? [/quote']

 

To super, jak bedziemy w stanie :P to wpadniemy o północy bo jak juz pisałam to rzut beretem odemnie :P

 

My sylwestra spedzamy w domku we dwojke, w tym roku zrezygnowalismy z imprezowania 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

A myśmy z Misią martwili sie' date=' że będziesz zmęczony po wyjeździe. A ty o tej porze .... :P :P :D

Na to pytanie najlepiej odpowie Niedzwiedz, który wykupił pół LOUISA
O Ciebie też sie martwilismy, ale widać na sen wam obojgu cos potrzeba. :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myśmy z Misią martwili sie, że będziesz zmęczony po wyjeździe. A ty o tej porze ....    

To nie ta data Niedzwiedziu :lol: Marek to pisał dzień wczesniej. Ja sie tylko odzywałam, bo byłam tak zmeczona ze nie mogłam zasnąć. To fakt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie z innej beczki :D

ktoś może wybiera się do louisa ? bo chce stojak pod tylny wahacz zakupić a nie będę po jedną rzecz tam leciał. jest promo za jedyne 15 ojro. ewentualnie mozna w kilka osob sie zgrac, ale nie moim autem bo 2 osobowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie z innej beczki :D

ktoś może wybiera się do louisa ? bo chce stojak pod tylny wahacz zakupić a nie będę po jedną rzecz tam leciał. jest promo za jedyne 15 ojro. ewentualnie mozna w kilka osob sie zgrac' date=' ale nie moim autem bo 2 osobowe :D[/quote']

wlasnie ciagne katalog lousisa- jak stojak bedzie pasowal do mojej kawy 7ki to tez bym chcial kupic :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...