Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kudlaty napisał:

Ja pszelatalem sie przez kawalek miasta dzisiaj na czerwonej B4 na synchro. tak to malo czasu ostatnio...  

 

 

A co Ty juz sie do katamarana przesiadles czy B4 Synkro to jakis nowy sprzet ?? Oj grzesiu grzesiu starzejemy sie ??

 

zgaduje że B4 to Bandit 400 a synchro= synchronizacja gaźniorków :evil: co wygrałem?

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A siemka!! mamba dobrze , tylko trza ją troch porobic przez zime pierdoly ale jednak trza. Z tego co tu czytam se lekko przej...eś juz na forum. Musisz sie wyluzowac bo jeszcze nawet Prospecta nie masz od Halo SZ-N. Jak dostaniesz prospecta - to mozesz gadac co chcesz :evil: Od przyznawania stopni jest michal 26 - on Ci powie co masz zrobic :D:) Pozdro!

 

Wiesz-wolny kraj.O to walczyli nasi dziadkowie.To,że komuś coś nie pasuje nie oznacza że to ja mówie źle (bo jestem nowy).Poza tym nawet niewiem o czym mówisz-jaki "Prospect" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówie źle (bo jestem nowy).Poza tym nawet nie wiem o czym mówisz-jaki "Prospect" ??

myslenie nie boli i ma kolosalna przyszłosc :lol: a w srode wpadnij do pabu bedzie weselej/jakby nie było zostałes od paru dni nasza maskotka/pozdsrawiam pa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam ze ta czesta twarz na forum i te jego smetne wywody {kermade}zjednaly wszystkich motocyklistow antypatje.Nowy a tyle miesza.Jesli piszesz o ogladzie innych przyjrzyj sie sobie jako studentowi,bo to ty masz jej namniej.Masz problemy z KONIEM jest sposob wez go w GARSC i po problemie.Proponuje wszystkim nie wdawac sie w zadne utarczki pisemne na forum,zadnych odpowiedzi i pytan,potraktujmy go jak powietrze do czasu jak nabierze oglady,i nauczy sie gdzie na jakich stronach pisze sie rozne problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B4 Synkro to jakis nowy sprzet
zgaduje że B4 to Bandit 400 a synchro= synchronizacja gaźniorków

bingo.. Banditem 400 na synchronizacje gaznikow jechalem do Vidlaka ;]

co wygrałem?

kupon na darmowy wjazd na pas w chociwlu ;]

Oj grzesiu grzesiu starzejemy sie

No niestety ... powoli do pszodu... niedlugo zaczne na trumne odkladac...

michal 26 - on Ci powie co masz zrobic

buhahahaa ... prawie sie polalem ze smiechu ... (wiem co dostaniesz)

zostałes od paru dni nasza maskotka

skoro maskotke juz mamy, to kto zostanie oddelegowany do machania pompnami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprucz oficjalnego komunikatu-informuje wszystkich motocyklistow nieoficjalnie ze w dniu 11.11.2005r o godz.11 organizuje wspolny wypad nad morze dla wszystkich grup motocyklowych.Zbiurka na rynku w Wolinie.Planowany wyjazd motocyklami bo pogoda piekna,do Swinoujscia i Miedzyzdroji.Juz zapowiedzialo sie kilkanascie maszyn. Orzelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaaa' date=' ja myslę że powinniscie zrobić casting w ktoraś środę w RC, męskiej części Halo Szczecin napewno by sie spodobało [/quote']

Zdecydowanie jestem zaaa. A i jeśli maskotka to obowiązkowo female. :twisted:

Kandydatura Kermadeca została odrzucona :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko BRACIA I SIOSTRY!!!!!!!!! Jestem chetny przegonic suzi nad morze,to bardzo fajny plan .Mam nadzieje ze z miasta bedzie jeszcze kilku chetnych .Mozemy trase pokonac z kilkoma przerwami na kawke lub herbatke z pradem :-) Zakladamy cieple gacie i jazdaaaaaaaaaaaa.!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem chetny przegonic suzi nad morze' date='to bardzo fajny plan .Mam nadzieje ze z miasta bedzie jeszcze kilku chetnych .Mozemy trase pokonac z kilkoma przerwami na kawke lub herbatke z pradem Zakladamy cieple gacie i jazdaaaaaaaaaaaa.!!![/quote']

Wstępnie możesz na mnie liczyć Macio. Szczegóły proponuje obgadać jutro przy piwku w Rock City. PIS :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem chetny przegonic suzi nad morze' date='to bardzo fajny plan[/quote']

Ja 11 odpadam.. na 14 do praqcy niestety musze isc ...

Jak skoncze studia to pogadamy ;]

 

Taaaaaaaa' date=' ja myslę że powinniscie zrobić casting w ktoraś środę w RC, męskiej części Halo Szczecin napewno by sie spodobało[/quote']

Pomysl niezly ... dziewczyny zglaszac kandydatury ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZISIAJ!!!!!!!Proponuję zrobić bunt i nie przychodzic dzisiaj do Rock City.Za to na 20:00 spotkajmy sie w Olimpicu na ul.Jagielonskiej.Tam piwko 2,5(z kija) wiec nie ma potrzeby zeby wnosic swoje:)

Pozostałych spoza 4UM smsowo powiadomcie.

Czekam na odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...