Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zakochanych w SUZUKACH i reszcie motocykli! Pragne oglosic ze w najblizsza sobote ok15 witamy "BRAMA"przyszlych nowozencow.Slub bierze dobry kolega Michala26(SLEPEGO),nie chodzi o parade lecz przywitanie rykiem silnikow .Wyjatkowo robimy bramke przed msza poniewaz pozniej lecimy pod kosciol nowozencow Gitty.Slub bedzie w kosciele na Czarnogorskiej(DABIE OSIEDLE) Na sobote zapowiadaja 12-14 stop.cels. oraz przelotny deszczyk,zakladamy cieple gacie I JAZDA!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragne oglosic ze w najblizsza sobote ok15 witamy "BRAMA"przyszlych nowozencow.Slub bierze dobry kolega Michala26(SLEPEGO),nie chodzi o parade lecz przywitanie rykiem silnikow

Bardzo dziękuję Maćku za tego posta, myślę że Halo Szczecin nie zawiedzie mojego męża :!: :!: :!:

Chłopaki- DiZel, Mikoch, Hiszpan, Major, Niedżwież, Vidlak, Dejay, Kudłaty, Bandzior, Kopernik, Moby, Si3wca, Kolarz, Dziejas, Generał i inni- oraz babeczki Gitta, Sylwia i wszystkie plecaczki LICZYMY NA WAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję Maćku za tego posta, myślę że Halo Szczecin nie zawiedzie mojego męża    

Chłopaki- DiZel, Mikoch, Hiszpan, Major, Niedżwież, Vidlak, Dejay, Kudłaty, Bandzior, Kopernik, Moby, Si3wca, Kolarz, Dziejas, Generał i inni- oraz babeczki Gitta, Sylwia i wszystkie plecaczki LICZYMY NA WAS

 

 

No ja będę,ale oczywiście potem skład jedzie na Lwowska.Dostałam dzisiaj od Pani Mlodej balony kolorowe.Pod kosciolem mamy byc kolo 17.30.Damy radę?.Fajno bo bedzie ładna pogoda.

Aha na pardzie spod kosciola na ul.Lwowskiej jadę jako nawigator z około 5 motocyklami.Nastepnie jedzie samochod z Mlodymi a potem reszta motocykli.Licze ze dwa śluby zaliczymy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...