Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Po wczorajszym spotkaniu wiem jedno: fajne z Was ludziki :D i wreszcie znalazłem ten jeden powód dla którego warto pozostać w Szczecinie :D A juz myślałem że w tym mieście nie ma nic fajnego :D A jednak! :)

Niedźwiedź co jest dlaczego sie nie pojawiłeś? Normalnie od razu zauważyłem Twoją nieobecność! :)

Masz na to L4?

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i...dotarłam...zobaczyłam...i oniemiałam....pod takim wrażeniem byłam 8O jak ujżałam tyle fajnych ludzi, których pasją są motocykle :D

Fajne było uczucie jak człowiek przysłuchał się rozmową poszczególnych fikcyjnie stworzonych(mam nadzieję)grupek(myślę że stworzyły się tylko dlatego że...tak były akurat ławki ułożone itp...) - to były motocykle :D (jak jakieś zboczenie :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne spotkanie uwazam za udane. Szkoda, ze wszyscy tak szybko uciekli :D Ale ja sobie troszku posiedzialem przy piwku z chlopakami i bylo naprawde przyjemnie :D Wiec stwierdzam, ze Prezes czyli ja :D przyjmuje lokal na srodowe spotkania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedźwiedź co jest dlaczego sie nie pojawiłeś? Normalnie od razu zauważyłem Twoją nieobecność!

Masz na to L4?

Sorki :D :D :D , ale z tyrki wypadłem dopiero dobrze po północy. A miałem nadzieję, że w końcu dotre na to środowe spotkanie. Na razie nie mam czasu nawet popatrzeć na Max'a, ale mam nadzieje wielką, że w sobotę o 11.00 zobaczymy się w Benicach. :) :) :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mam nadzieje wielką' date=' że w sobotę o 11.00 zobaczymy się w Benicach. [/quote']

No właśnie. Kto tam jedzie? I o której wyjazd? Może polecieć by w większej grupie? :?: :?:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mikoch i pozdrowienia dla żony' date=' bo nawet nie było okazji wczoraj ani pogadać ani się przywitać[/quote']

okazja może i była ale ja taki niesmiały jestem i bałem siętam wchodzić :D A tak na serio to spotkałem wczoraj bardzo dawno niewidzianego kumpla, i nie moglismy sie nagadać. Niejaki Arecki bardzo barwna postać szczecińskiego motocyklizmu. Oj się kiedyś bawilismy!!!!!! Chlip, chlip, te wspomnienia. 8) 8) 8)

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim!!!!

Hej Wszystkim

Cześć Ann, no już myślałam że się nie odezwiesz.... :? ale pierwsze koty za płoty :D Co..... mam nadzieję że za tydzień w środę znów się spotkamy w pubiku, ale mam nadzieję że już nie będziemy na kiepskim dopalaczu jakim jest Coca Cola :D

Fajne zdjęcie - dotleniasz się ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim!!!!
Hej Wszystkim

Cześć Ann' date=' no już myślałam że się nie odezwiesz.... :? ale pierwsze koty za płoty :D Co..... mam nadzieję że za tydzień w środę znów się spotkamy w pubiku, ale mam nadzieję że już nie będziemy na kiepskim dopalaczu jakim jest Coca Cola :D

Fajne zdjęcie - dotleniasz się ?????[/quote']

 

Twoje zdjęcie też jest adekwatne do twojej osoby :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wszystkim :-) wczorajsze spotkanko uważam również za udane ; troche sporo Nas tak wiec jest tłoczno ' date='a jakże przyjemnie :D tak więc do środy :-)[/quote']

 

 

Bandziorowa to Ty..?? 8O bo ten kubraczek mi do Ciebie pasuje ....Kim bys nie była to witaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...