Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie wróciłam po czterech dniach bez kompa i przywitały mnie cztery strony forumowych pogawędek, oj cienko, cienko, mam nadzieję, że czas z dala od kompów spędzliliście na zlotach, imprezach, przejażdzkach ?!?!? :)

 

Ja miałam bardzo udany i wesoły weekend, była przejażdzka (międzyzdroje), była impreza (zarządzilismy!!!), przyznacie że było zajefajnie??? :D

 

A jak tam zdjątka ze spotkania w Rock City ? Można je jakos zdobyc albo gdzies obejrzec ??

 

Kilka fotek jest na www.szczecin.riders.pl, patrz "imprezy", reszta u ludzi porozrzucana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja miałam bardzo udany i wesoły weekend' date=' była przejażdzka (międzyzdroje), była impreza (zarządzilismy!!!), przyznacie że było zajefajnie??? :)

 

[/quote']

 

No przyznamy- chociaż niektórzy mało pamiętają :D a niektórzy bardzo sie postarzeli następnego dnia... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po powrocie z Mielenka! nareszcie się dopchałem do kompa :) było super ale o tym juz wiecie... Generał kurde jednak sporty i chopery nie powinny ze sobą jeździć... Ja osobiście myślałem, że zawachluję sie biegami na śmierć... Sorki ale musiałem odkręcic za Niedźwiedziem.... Jak się później okazało tempo było "ciut" za wolne nie tylko dla mnie... Na przyszłość jednak chyba nie bedę Tobie głowy zawracał... Jednak inaczej sie gania sportem a inaczej dudni na "armaturze".

Mimo wszystko jednak wyjazd zaliczam do bardzo udanych! Do zobaczenia! PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście myślałem, że zawachluję sie biegami na śmierć... Sorki ale musiałem odkręcic za Niedźwiedziem.... Jak się później okazało tempo było "ciut" za wolne nie tylko dla mnie...

Siema Wszystkim.

Ja też powoli dochodzę do siebie po Mielenku. A Ty Hiszpan nie narzekaj. To, że Generał wysłał mnie na grzyby przy złotychczterdzieści, to nie jest problem. 8O 8O 8O Miło się zbierało. A swoją drogą Generale frendzle Ci poobgryzam następnym razem :twisted: :twisted: :twisted:

Wracając do Mielenka, mają czego żałować nieobecni. Konkurencje zlotowe "garbusiarzy" były fajne: ciąganie garbusa po trawie, ciąganie właściciela garbusa po trawie, rzut psem właściciela garbusa do ogniska, wk...nie oficjeli na czas, itp. Żartuję, zabawa była świetna. Kto nie słyszał Generała z Domelem w repertuarze "Dżemu" nie wie, co to życie (jakie jest ciężkie :-D :-D :-D )

 

[ Dopisane: 12-09-2005, 09:03 ]

Hiszpan, jak wycisnąć z Ciebie zdjęcia? :) Możesz mi wysłać na skrzynkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie słyszał Generała z Domelem w repertuarze "Dżemu" nie wie, co to życie (jakie jest ciężkie    )

Nie ładnie jest tak drażnic ludzi Niedzwiadku :!: :!: :!: Wiemy ile straciliśmy, no moze troche na nerwach zaoszczedzilismy :-D :-D .Mają już wprawe to pewnie jeszcze kiedys zaśpiewaja jak ich ładnie poprosimy :)

:D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ładnie jest tak drażnic ludzi Niedzwiadku

 

Wipchaj się' date=' dzwoniłem, prosiłem, to wolałaś ... mężusia. Toż to kazirodztwo :) :D :)

 

Mają już wprawe to pewnie jeszcze kiedys zaśpiewaja jak ich ładnie poprosimy

 

To już nie będzie to samo, byli po prostu nie do podrobienia. Mandaryna się chowa :lol: :lol: :lol:

 

ps. stawiam piwo, jak odgadniecie autora słów: "..a ja mam ku...a na drugie Władek". Tako rzekł i się obalił. W Mielenku oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. stawiam piwo' date=' jak odgadniecie autora słów: "..a ja mam ku...a na drugie Władek". Tako rzekł i się obalił. W Mielenku oczywiście.[/quote']

 

 

Stawiam na Domela:)

 

[ Dopisane: Poniedziałek Wrzesień 12, 2005 9:09 pm ]

Informuję, że środa:godzina 20:00 spotkanie towarzystko-browarowo-integracyjno-imprezacyjne.

Oczywiście pytam grzecznościowo kto będzie?Aha za odpowiedz dziękuję takim osobom jak:Carioka,Michał26,Vizka,Major,Monia,Dizel!!!(wiadome że i tak będziecie) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...