Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Generał' date=' czy info o Mielenku masz pryvatne, czy jest to gdzieś w Internecie? Chodzi mi głównie o możliwość noclegu inną niż namiot. [/quote']

 

 

nie wiem nic po za tym co juz napisalem poprzednio ale podaje telefon kolegi rafała ktory jest na biezaco bo tam w okolicy mieszka,on wie wszystko 0602656668 ja wyjezdzam w piatek ok 18 z wałow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już po spotkaniu!

Wypadło super :evil: Naliczyłam 77 osób, czyli silna grupa pod wezwaniem.

Halo Szczecin jest the best :!:

Mam nadzieje, ze teraz sprawa sie rozkręci i kazdy motocyklista ze Szczecina będzie wiedział gdzie przyjść w środę i na którą żeby spotkać się z całą bracią.

Pomysł szybciutki - Prawda Gitta? - a super wypalił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko szkoda ze tak krotko

moze i krotko ale owocnie,teraz juz wiem ze to ja sie pomyliłem ,poprostu jestes na swoim zdjeciu podobna bardzo do kobiałki ktora jezdziła 2 lata temu na r6, moja wina. ale jestem milo zaskoczony bo i ty jestes ok. pozdrawiam WSZYSTKICH UCZESTNIKOW WCZORAJSZEJ BIESIADY NARKA PA DO ZOBACZENIA ZA TYDZIEN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. A kto w końcu jedzie do Drawska i kiedy?? Meldować się bo sam już zgłupiałem. Jedni do zielonej inni nie jadą a jeszcze inni nie wiedzą. Napiszcie coś . :!: :!:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam...czytam...i widzę że impreza się udała, extra :( , szkoda że nie mogłam być tam z Wami :-x , mam nadzieję że w następną środę też będzie tak licznie w tym lokalu :lol:

Będę w Zielonej Górze mam nadzieję że spotkam tam jakiś szczeciniaków :P

 

[ Dopisane: 14 ]

A tak w ogóle to cześć Wszystkim z rana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie! spotkanie było OK! fajnie było spotkać się z Wami wszystkimi. Mam nadzieję że w Mielenku (?) bedzie równie fajnie co wczoraj i jak w Złocieńcu.

Do zobaczyska

PZDR!

 

PS dzisiaj z rańca miałem "okazję" spotkać sie i pogadac z chłopakami z motocyklowej drogówki. Co ciekawe byli tak pozytywnie nastawieni, że nawet nie musiałem gasić silnika. pogadaliśmy chwilkę, obejżeli papiery posłuchaliśmy jak gada SVka podkręcana nieco powyżej obrotów jałowych i pognałem dalej do pracy :) Normalnie fajna ta nasza Szczecińska drogówka :( hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę topless????

 

Gitta nie dotrzymałaś słowa :cry:

 

Następnym razem proszę być na boso albo w skarpetkach - za karę :-)

 

[ Dopisane: 14 ]

Carioka napisał:

Przypominam' date=' że koszulki obowiązkowe

 

A ja nie mam. Wpuścicie?? [/quote']

 

Jest jeszcze okazja sobie sprawić taką śliczną koszulkę, kontaktuj się z Carioką i Żurkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba' date=' fajnie bylo' date=' tylko szkoda ze tak krotko.....do nastepnego !! :twisted:[/quote'']

 

A patrz z toba sie nie witalem :) Ale twoje plecy pamietam :())

 

No ja Was tez pamiętam, chociaz Was teraz trudno nie zauważyc ;-) Nastepnym razem sie przywitamy...:P

 

[ Dopisane: 08-09-2005, 10:06 ]

tylko szkoda ze tak krotko

moze i krotko ale owocnie' date='teraz juz wiem ze to ja sie pomyliłem ,poprostu jestes na swoim zdjeciu podobna bardzo do kobiałki ktora jezdziła 2 lata temu na r6, moja wina. ale jestem milo zaskoczony bo i ty jestes ok. pozdrawiam WSZYSTKICH UCZESTNIKOW WCZORAJSZEJ BIESIADY NARKA PA DO ZOBACZENIA ZA TYDZIEN :)[/quote']

 

HeHe....Generał jak mogłes się pomylić !! Ja jestem jedyna w swoim rodzaju hihi....ale tak powaznie to 2 lata temu jeszcze nie jezdzilam na zloty....Wy to tez jesteście wporządku !! ;) PzDr aLL..... :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...