Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heya!

 

A czy ktoś jedzie na zlot do Zielonej Góry ????? Bo może się zgadamy i razem szmychniemy

 

Melduję gotowość do startu ok 17 dnia jutrzejszego.Planowana przelotowa-120-140. Major z Vizką chyba także chcieli jechać. (que?)

 

Jakby nie było nakręciliśmy około 150km!!!Krajnik spacyfikowany przez Halo szczecin w wersji 4 osobowej!!!!

 

czemu nic o tym nie wiedziałem?!? ależ dawno tam nie byłem, aż mnie się łezka w oQ zakręciła :evil::):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij czytać forum albo moje oopisy na gg:DDDD

 

fakt, nie mam 24h wglądu w internet, to niestety nie wiem o takich jak wczorajsze krajnikowinkielkach :evil:

 

aporpos,jedzie ktoś popołudniu do czarnogłów? Kajtek urządza urodzinowe nurkowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aporpos' date='jedzie ktoś popołudniu do czarnogłów? Kajtek urządza urodzinowe nurkowanie...[/quote']

 

Niestety większośc pracuje jutr dlatego wybiera te wersja stacjonarną,czyli MOTO-BROWARO-SPOTKANIO-POGADUCHY w Rock City o 20.Lokal i komnata motocyklowa na zime:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandzior napisał:

Melduję gotowość do startu ok 17 dnia jutrzejszego.Planowana przelotowa-120-140. Major z Vizką chyba także chcieli jechać. (que?)

 

Już jutro tam jedziecie ??????????? w czwartek ?????

 

Oczywiście w piątek. Nie mogę się doczekać (...śniadania też) więc zjadłem jeden dzień :mrgreen:

 

[ Dopisane: 07-09-2005' date=' 11:44[/i'] ]

Niestety większośc pracuje jutr dlatego wybiera te wersja stacjonarną' date='czyli MOTO-BROWARO-SPOTKANIO-POGADUCHY w Rock City o 20.Lokal i komnata motocyklowa na zime:)[/quote']

 

Również jutro arbait; na urodzinach pijaństwa nie będzie,zaś ognisko,wursty i jeziorko :evil: Wracając, jeśli pora pozwoli, zajadę do Rock-lokalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo Szczecin, słuchajta

Nasi przyjaciele z Cruiser-ów udostępnili nam serwer na ich stronie www.

wchodzimy poprzez plecy Generała do naszej Galeri Zdjęć.

Mamy mozliwość umieszczania tam naszych grupowych zdjęć z różnych wypadów i imprez.

Miłego oglądania.

podaje linka

http://www.cruiser.szczecin.pl/modules/news/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aporpos' date='jedzie ktoś popołudniu do czarnogłów? Kajtek urządza urodzinowe nurkowanie...[/quote']

 

Niestety większośc pracuje jutr dlatego wybiera te wersja stacjonarną' date='czyli MOTO-BROWARO-SPOTKANIO-POGADUCHY w Rock City o 20.Lokal i komnata motocyklowa na zime:)[/quote']

 

Pogubiłam się....spotkanie przy piffku w dawnych ''2/3'' dzisiaj czy jutro ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Kudłaty... tu się sporo pozmieniało' date=' więc jeśli chcesz jeszcze czasem dogonić jakąś kobietkę na moto to musisz ostro poćwiczyć Pogadaj z Majorem to Ci naświetli sytuację Ja się też czasem muszę przyłożyć żeby zdążyć.... [/quote']

 

widze ze ja teraz nie na biezaco z wydarzeniami....pszyjedziemy, pojezdzimy, zobaczymy... bedzie dopsze ;]

 

 

angielska stolica imprez i gejow pozdrawia Sledziowo ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...