Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

od piatku juz impra szczegoly mam poznac jutro

 

dowiedzialem sie ze impreza to [MIELENKU K.DRAWSKA]jest polaczona z dozynkami, impreza od piatku ,ma byc tam zlot garbusow no i my motocyklisci ,jest tam pole pod namioty ,bedzie ochrona itp co do socjalu to maja byc dla nas gratisowe talony na zarcie wejscie za darmo :lol: ,czekam jeszcze na dokladne wiadomosci i dam znac :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Major co to za miejscowość na Twoim profilu?

"Whitestok"

Czy to nie ta wiocha między Kozią Wólką a Wąchockiem?

 

Godzina 20 juz została komisyjnie ustalona ale jesli ktos chce wczesniej to przeciez moze przyjsc i poGGadać z tym co wcześniej przybyli.

Gitta miejmy nadzieję, że ten pub jest gumowy. Wiara wali..................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra.......

Lepiej opowiadaj jak tam noc poślubna :twisted: :twisted:

Ja dopiero wczoraj z Warszawki się przytoczyłem ciapongiem. Straszna kiszka taka jazda. Na polatankę bardzo chetnie bym się pisał ale dopiero o 20.00 kończę pracę więc zanim się pozbieram to będzie 21.00. Podobnie będzie jutro więc trzymajcie dla mnie miejsce bo będę po 21.00

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Gitta ale mnie skęciłaś z tym kupnem motocykla, gratuluję :) szkoda że nie mogłam z Wami dziś pośmigać bardzo żałuję :evil: w ogóle szkoda że na imprezce jutro też nie będę :) w ogóle to wpadłam w depresję :) szkoda mówić. Z tego wszystkiego zapomniałam się przywitać Cześć Wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałam się przywitać Cześć Wszystkim

 

 

czesc,a do tego MIELENKA JEDZIESZ?ja jade w ciemno ,nie moge niczego po za tym co juz wiem wiecej sie dowiedziec ,impreza jest od piatku do niedzieli,biore namiot,spiwor pare zlotych na szamke i naprzod, jak ktos jeszcze chciałby jechac ze mna to mysle ze w piatek o 18 wyjazd z wałow PODZRAWIAM PA :crossy:czekam na wasze info kto jedzie ?na gg lub poczte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :) ledwo się zwaliłam z łóżka... :? ale to tylko dlatego że jakiś diabelski pomysł wpadła mi do głowy i uwóiłam się na kładzenie kafli o ósmej rano z jakże przystojnym kafelkażem :) Wariatka....

 

[ Dopisane: 14 ]

czesc' date='a do tego MIELENKA JEDZIESZ?[/quote']

Nie jadę do Mielenka :evil: jadę do Zielonej góry, muszę !!! brat ma 18-tkę i obiecałam go zabrać na zlot a mieszka 80 km od zielonaj ale od strony wrocławia i jezdzi Ymamachą DT 80 i do Mielenka się nie doczłapie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no' date=' to jawna dyskryminacja facetow A moze faceci tez by chcieli polatac [/quote']

 

To zwyczajny objaw selekcji naturalnej... my latamy... kobialki sie turlaja ;]

 

No, za to TURLANIE to na bank się obrażą. Śmigały wczoraj aż miło! :evil: Dziękuję za wspólną przejażdżkę!

 

Dzień dobry wszystkim! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my latamy... kobialki sie turlaja ????? turlają !!!!!!! no to się uśmiałam :-)

teks przedni :twisted:

 

No właśnie o tym mówiłem :evil:

Widzisz Kudłaty... tu się sporo pozmieniało, więc jeśli chcesz jeszcze czasem dogonić jakąś kobietkę na moto to musisz ostro poćwiczyć :) Pogadaj z Majorem to Ci naświetli sytuację :) Ja się też czasem muszę przyłożyć żeby zdążyć.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No' date=' za to TURLANIE to na bank się obrażą. Śmigały wczoraj aż miło! Dziękuję za wspólną przejażdżkę!

 

Dzień dobry wszystkim! [/quote']

 

 

Jakby nie było nakręciliśmy około 150km!!!Krajnik spacyfikowany przez Halo szczecin w wersji 4 osobowej!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...