Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a co z knajpa prowadzona przez Outlawsów na Ludowej? tak teren odpowiedni, prowadzą(ili) go ludzie "z branży" więc może tam być miło (o ile to nadal działa)  

PZDR!

 

 

Już nie aktualne:(

W sumie troche daleko ta było i moze to była przyczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie tylko ją ale i mnie  Taaa... a ja mówię do niej: "Niedźwiedź pojechał!", a ona: "No co Ty? Tutaj? O tej godzinie? niemożliwe..."  

Wiesz , facetom się z natury nie przyglądam, więc na wszelaki sluczaj wolałem być dyskretny :lol: :lol: :lol: Ale skoro nie zauważyła mnie nawet :cry: :cry:

A latam tamtędy :P mniej więcej o tej porze codziennie do pracy ;)

 

[ Dopisane: 14 ]

W tym pubie już od dawna takie imprezy się odbywają, ale pogadać jest trudna bo muza nawala aż uszy puchną.  

Jeszcze spotykają się moto-ludzie w Oberży na Arkońskiej, zaraz kolo "Arkonki", bardzo tam milo i duzy parking a koniki pod okiem.

Wiem, bo znam osobiście władze tej knajpki. :) I nie jest to kryptoreklama. :P To zazwyczaj "Broda" z ekipą grywa w środy. A za "Oberżą" nie za bardzo. Jakoś nie przepadam. Ale jak demokracja, to demokracja. Dostosuję się. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm spodobał mi się ten temat z środową alkocholizacją :) podtrzymajmy ten temat tak jak kiedys bo dużo nam lata niezostało.Potem w chłodne wieczory mozna zamelanżować gdzieś miło i pogadać o pierdołach zlotowych, niewiem jak wy ale jak najmilej wspoominam Starówkę z przed 3 lat bo tam chyba wiekszość starej gwardii zapoznałęm .. pozdrawiam i jak codzień wały 19 ! pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to :?: http://www.bachus.zgora.pl/ Jedzie ktoś do Zielonej?? Byłem kiedyś na tym zlocie, i zabawa jest niezła. Tylko nie wiem czy dalej odbywa się w tym samym miejscu co kiedyś. W 2001 i 2002r był nad jeziorkiem. :)

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszelkie informacje na temat zlotu w MIELENKU k drawska sa pod bezposrednim telefonem

KONTAKT.0605047026

a na blizsze sam jeszcze czekam pewne jest to ze jedziemy tam zamiast zielonej /gora ekonomia/ to przeciez dopiero za dwa tygodnie 9-11 wrzesnia pozdrawiam pa

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to koniec pracy, pora na Max'a

 

Czyżby zasłużony odpoczynek ? To gratulujemy, będziesz mógł polatać.

 

Byłem kiedyś na tym zlocie, i zabawa jest niezła. Tylko nie wiem czy dalej odbywa się w tym samym miejscu co kiedyś. W 2001 i 2002r był nad jeziorkiem.

 

JA z generałkiem byliśmy w tamtym roku i było super. Odbywał się na miejskim kąpielisku, ale poza miastem. A najlepszy był striptiz męski a i wina było do woli na ryneczku w Zielonej. My nie pojedziemy bo za drogo dla nas w tym roku.

 

PAMIĘTAJCIE LUDKOWIE, ŻE SOBOTA JUŻ TUŻ TUŻ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziska jak sie komus nudzi to wpadajcie do swinoujscia na polane napwno bedzie ognisko i reszta we wlasnym zakresie mysle ze sie rozbijamy nad kanalem. bedzie moj koles ze szczecina Kurczak jezdzi intruzem 800. my sie rozkladamy tam w piatek i siedzimy do soboty. jak macie ochote wypic z kims i pogadac o wiadomych tematach to wpadajcie. jak cos jestem pod numerem 502255884 i tam sie dokladnie ustawimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orany, ale tu dzisiaj cisza!!! Co najmniej jakby wszyscy do szkoły poszli z 1-szym wrzesnia  albo zabalowali do rana

Poszedli do szkoły,nałóczom siem pisaci i nie bendzie takiej ciszy na forumie :-) :-) A nawet jak nie umiom pisać, to hociasz dobże, rze umiom jeździć na motorach :) ;) :P Bo to w końcu najważniejsze. A w zabalowanie w środku tygodnia raczej trudno uwierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...