Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

planowany odjazd na zlot GRYFIC to piatek z walow chrobrego godzina 17

Ja do gryfic mam bardzo blisko, ale może zrobię sobie wycieczkę przez Szczecin :) Tylko powiedzcie mi jakimi prędkościami jedziecie na trasie, czy maleństwem za wami nadążę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do gryfic mam bardzo blisko, ale może zrobię sobie wycieczkę przez Szczecin  Tylko powiedzcie mi jakimi prędkościami jedziecie na trasie, czy maleństwem za wami nadążę...

Nasza średnia prędkość to 100/110 km/h ale nie wiem jakie to twoje maleństwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary dobry DDR-owski produkt (MZ) hihihi. Ale 100-110 to troszkę za szybko dla niej. Czyli w piątek zobaczymy się w Gryficach. Sobota odpada bo pracjuję. No chyba że wieczorkiem podskoczę.

 

 

jak ktos ma ochotke cos posfirowac z nami to ZAPRASZAM DO TOWARZYSTWA I W DROGE Z NAMI NA G R Y F I C E pradkosc dostosujemy do calej kolumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... pradkosc dostosujemy do calej kolumny

 

Jasne... :-D Np. 150km/h z koszem :)

Ale było fajnie i szybko :lapagora:

 

Pozdr.!

 

 

no oczywiscie ze fajnie atrakcje zapewnione na zyczenie klienta podczas jazdy odlaczamy wozek przy 150km/h :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mój model jest bardzo wolny (przelotowa 85km/h , max 100km/h) bo to etz 150ccm. Więc ja przeloty mam powolne, alo za to dłuższa przyjemność, mam czas na podziwianie widoków :) No chyba że deszcz pada :?

A tak dodatkowo - jakby ktoś miał sprawne i pewne moto tanio na sprzedaż po sezonie to może zapodać na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czytam was od paru dni i postanowilem sie w koncu ujawnic. Piotr z tej strony znany w roznych kregach pod roznymi pseudonimami artystycznymi :) Zurek jakis czas temu zapodal mi linka do waszej strony (thx). Jak zobaczycie na miescie kolesia na czarnej CB 500 to jest duza szansa, ze to ja:) Tyle ode mnie na razie, moze czasem sie jeszcze udziele publicznie a moze nawet gdzies sie spotkamy. Pozdro dla wszystkich :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!  

Czytam was od paru dni i postanowilem sie w koncu ujawnic. Piotr z tej strony znany w roznych kregach pod roznymi pseudonimami artystycznymi

Witamy Cie na forum, myślę że zagościsz u nas na stale i będziesz z nami nie tylko pisemnie ale też cialem i duchem na naszych wyprawach. Teraz kierunek Gryfice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj! Jeszcze nas trochu brakuje, ale już coraz nas wiecej.  

I to jest super

Witam! Pogoda się zapowiada to napewno i my zajżymy do Gryfic.

A teraz czas odpocząć po podróży ze Śląska. Weekend był pełen wrażeń.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Witam Pani Maciejowa.. ;]

 

 

pradkosc dostosujemy do calej kolumny

 

taa.. nawet zaczymanie jest mozliwe na srodku drogi jesli jedzie z nami ural i cos mu szczeli' date=' dupnie i zgasnie : ']

 

Żurek Ty się nie śmiej' date=' tylko szykuj się do pierwszego zlotu z calą bandą FOROWICZÓW[/quote']

 

no z banda... ale nie cala .. :]

 

Witam!

...Piotr z tej strony...Jak zobaczycie na miescie kolesia na czarnej CB 500

 

Witam...

A czy to nie ty kupiles CB z Goleniowa ?? ;] Jesli tak to juz widzialem cie kilka razy na miescie ... bo znam ten moto :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

A czy to nie ty kupiles CB z Goleniowa ?? ;] Jesli tak to juz widzialem cie kilka razy na miescie ... bo znam ten moto :]

Zgadza sie, moto kupilem od Kaytecka znanego tutaj zapewne paru osobom. Jak mnie zobaczysz nastepnym razem to krzycz co bym wiedzial ze to ty :) Zawsze tez na male lansowanko na miescie mozna sie umowic wieksza ekipa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...