Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wtam . Nie wiem jak Wy, ale ja mam już torby prawie spakowane. Jeszcze musze iść do garażu i powiadomić o wyjeżdzie moją "staruszke" .  

Biedna reumatyczka, stoi w tych ciemnościach. Ale... . Przewietrzymy .  

Mój pegazik , ach ,już sie ciesze. NIE UWIERZYCIE !!!!!!!!!!!! !  Coś mnie grzeje przez okno. jeżeli ktos zgadnie co?. Stawiam PIWO !

 

 

Sloneczko u ciebie jest???W Szczecinie jak narazie jest ciepło,opadów niet ale nawet jak będą to hanagar jest a namioty to raczej takie co nie przemakają:D))

Ja również jestem gotowa ale lece jeszcze do pracy na jedyne 4 godzinki i wziummmmmm na Grzepnice.No i zapasy % juz przygotowałam własnoerecznie zrobione:)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze Gitta , że stawiam Tobie piwo. No niestety, ale dopiero jutro, dzisiaj się nie wyrobie. Remont w mieszkaniu. Jak wczesniej pisałem .

Zlot raz w roku, a i to mi nie pasuje. DO ZO-BA-CZYS-KA NA ZLO-TO-WIS-KU KU ku ku ( oj bdzie sie działo ). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek :

 

kole 20 zagra Darek Kurman , super gitarzysta, będzie grał z podkładami , i zamiatał na gitarce , rockowo

 

Później zagra zespół Habits , też rock ... dają radę

 

A pod sam wieczór , kole 11 zagra Mechaniczny Kot , też instrumental , ale wyczesany :D

 

W sobotę

 

Znów wieczorem rozpocznie Darek , żeby rozkręcić imprezkę nieco i ludzi

później grupa Attic , a na sam koniec , zwieńczenie dnia , jakaś blusowa kapela , nie pamiętam nazwy ... :]

 

Żadnych metali typu QuoVadis nie przewiduje :P Ale dzwoniliśmy do Quo , tyle że ktoś od nich gdzieś jedzie , więc nie mogli ... :banghead:

 

DO zobaczenia wieczorem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendobry ;)

 

Wlasnie się obudziłem. Do 5-tej rozwoziłem te kapele po domach ... nie lubię takiej całodniowo-nocnej roboty:] Widziałem Gittę jak tam przez pewien czas pogoowała pod sceną ;) Generalnie było baardzo ładnie , pogoda naprawdę dopisała , jak się ściemniło , to wszystkie żyjątka też poszły spać ... Mam nadzieje , że dzisiaj będzie tak samo dobrze , albo nawet i lepie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendobry ;)

 

Wlasnie się obudziłem. Do 5-tej rozwoziłem te kapele po domach ... nie lubię takiej całodniowo-nocnej roboty:] Widziałem Gittę jak tam przez pewien czas pogoowała pod sceną ;) Generalnie było baardzo ładnie , pogoda naprawdę dopisała , jak się ściemniło , to wszystkie żyjątka też poszły spać ... Mam nadzieje , że dzisiaj będzie tak samo dobrze , albo nawet i lepie.

 

Pozdrawiam

siemanko moje wrazenia po zlocie junaka to pogoda ok organizacja ok kasa ok socjal ok parada ok ALE MUZYKA do bani nie bylo nic po za halasem i niczego dla normalnych ludzi zadnych normalnych piosenek typu" harlej moj" pozdawiam pa :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE MUZYKA do bani nie bylo nic po za halasem i niczego dla normalnych ludzi zadnych normalnych piosenek typu" harlej moj"

 

No ja uważam podobnie, ogólnie mi się podobało, ale pod sceną jakoś tak ta muzyka mi nie podpasowała, choć nie mówię że takiej nie lubie. Takie kawałki jak generał zacytował znacznie rozkręcają imprezkę. Ale i tak super było :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo Halo zlot suuuper i muza jak się dobrze zakonserwowało(co uczyniłam) to była dobra jak to określił amerykanin do pogowania;)

Nitoment i Amerykanim gdzie się schowaliście na zlocie?Ja wszystkich po za wami spotkałam.

 

P.S.Odsypianie dwóch mocnych nocy na bani 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...