Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

I znów miałem przerwę na forum... Ale ostatnio mam tyle pracy że nawet za bardzo nie chce mi sie kompa włączać... A tak pozatym to Kriso musiał jak zwykle przypał walnąć i wysypał się na początku sezonu :P:);):). HEHE ale nic się nie stało naszczęście oprócz bólu du.... i kilku innych części. Moja mała ma tylko połamane plastiki z jednej strony... więc jest git. Już jest w trakcie naprawy ;):). PS. Rossi byłby zemnie dumny, za ten zakręt ;):), a ja czasem sobie myśle że turystę powinienem sobie kupić...

 

No i do Drawska miałem jechać ;):(;):(;):(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rzesz.... ale masz wejście po nieobecności :-)

Kriso - całe szczęście, że nic Ci się nie stało. Kuruj sebie i maszynę!

Nieszczęśliwy przypadek na zakręcie czy przegiąłeś? Napisz coś więcej.

 

Do Drawska ekipa ruszyła w piątek po południu - skoczyłem im "pomachać" ;-) Zobaczymy jakie wrażenia i fotki przywiozą.

 

Pozdrowionka dla wszystkich!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

A tak pozatym to Kriso musiał jak zwykle przypał walnąć i wysypał się na początku sezonu ;):);):). (;):(;):(:D

 

 

Cze Kriso

 

Dobrze zes cały, a żałuj Drawska bo było zajb.......... i maszyne szykuj na nastepny zlot

 

A tak na marginesie to Ty na winklach przed Widuchową wyciąłeś?

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

A tak pozatym to Kriso musiał jak zwykle przypał walnąć i wysypał się na początku sezonu ;):);):). (:D:(:D:(:P

 

 

Cze Kriso

 

Dobrze zes cały, a żałuj Drawska bo było zajb.......... i maszyne szykuj na nastepny zlot

 

A tak na marginesie to Ty na winklach przed Widuchową wyciąłeś?

 

Hej Dziki.

 

Tak to ja. A było to tak. Lecieliśmy we 4 na Chojnę. Ja z kolegą wjechaliśmy do widuchowej i się okazało że tamtych 2 nie ma. No i pierwsza myśl że jakiś unfal. Więc zaczęliśmy wracać ( dość szybko) Kolega jechał pierwszy a ja za nim. Po wyjściu z zakrętu on zobaczył że tamci stoją na poboczu i zaczął hamować, a że ja byłem jeszcze zgięty więc miałem trochę awaryjne hamowanie i się wyprostowałem - załapałem trochu pobocza (miałem z 100 na zegarach), shima i dzwonik. Wiedziałem już że wywale cepa więc hamowałem jak najwięcej i go położyłęm (dobrze że wyhamowałem go jeszcze dość mocno). Naszczęście nic się nie stało opróch kilku pęknięć i rys na owiewce, klamka sprzęgła i biegów.. no i migacz standardowo). A mnie trochu tylko noga boli. więc jest OK. A jak się później okazało na dodatek kolega zatarł znów panewki. Więc 2 motorki na przyczepce wróciły do Gryfina ;):);):)

Ps. Ostatnio mamy jakiegoś pecha w Gryfinie bo pokolei wszyscy się wysypują... masakra już z 80 % ekipy miało cepa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UuUuUuuuu nieźle Kriso, całe szczęście że Tobie nic sie nie stało...A my byliśmy wczoraj w Schwetd na Mistrzostwach Niemiec w Motocrossie i byliśmy w szoku że tak mało polaków pojechało kibicować dwojce naszych rodaków , kto nie był niech żałuje bo było naprawdę sympatycznie i ciekawie...PzDr all.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś z was jakieś informacje dotyczące zlotu Junaka???

Witam - ja mam takie info:

 

Klub Motocyklowy "CRUISER SZCZECIN"

 

z siedzibą w Szczecinie,ul.Świętojańska 14

 

zaprasza wszystkich posiadaczy oraz wielbicieli

 

dwóch kółek na zlot " VII ŚWIĘTO JUNAKA ",

 

który odbędzie się w dniach 03-5 czerwca 2005.

 

ADRES : GRZEPNICA k.Dobrej Szczecińskiej,

 

KONTAKT:

 

 

[email protected]

Jurek 0607 210 962 [email protected]

Darek 0502 362 364 [email protected]

Andrzej 0601 855 930 [email protected]

 

PROGRAM ZLOTU:

 

- Parada ulicami miasta(ok 15-20)km

- Zwiedzanie Izby Tradycji w SFM-Polmo,gdzie produkowane były Junaki

 

- Konkurencje zlotowe i motocyklowe(przygotowane ..ciekawe nagrody)

 

- Koncerty kapel rockowych

 

- Miła dla oka niespodzianka od organizatorów

 

 

To wszystko ;)

I tak dla zasady - Adam z łobza, trochę ze szczecina (7 lat mieszkałem) , jak widać nowy na tym forum. Moto mam malutkie ale kochane (etz)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...