Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HejA WSZYSTKIM

 

Jeśli chodzi o zlocik w Gryfinie to za wjazd będzie 25zł ( w tym jest koszulka - już je widziałem... hehe mi sie podobają - podobne do tych co w tamtym roku oraz talon na jedzenie na 10 zł). Miały być blachy ... ale niestety nie zrobili nam na czas więc mogę powiedzieć tylko sorki. Na zlocik można już zawitać w sobotę po południu. Mam nadzieje że bedzie fajnie jak w tamtym roku więc nikt nie powinien być zawiedzony :buttrock::)

 

Co do Lubieszyna to mam nadzieje się pojawić... a co dalej to się zobaczy. Na razie maszynka ładnie gwizda więc mam nadzieje zawitać wszędzie gdzie będzie to możliwe.

 

POZDR!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kriso - mam mały wyciek do zrobienia. Akurat wypadło na sobotę w południe. Jak się tylko z tym obrobię to polecę do Was. Wieczorna wizyta chyba też jest mozliwa? (koszulkę mi zostawcie, hehe!)

Spoko trochę koszulek mamy więc coś powinno się ostać. chyba wszyscy w sobotę się nie zjadą... :buttrock::) Pozdrowionka i do zobaczyska na zlocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a tak by się kolega nam przedstawił

 

Na powitalnym przedstawiłem swoją osobę, ale dla Ciebie zrobię to jeszcze raz.

 

Przygodę z dwoma kółkami zacząłem 19 lat temu, ostatnie 15 lat bawiłem się czterema kółkami. W tym roku poczułem zew natury i zakupiłem Virago 535 aby ruszyć w trase na pd europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Carioka!Widzę że i ciebie na forum ściągneło.Fajno!!!Informuje ze będę na rozpoczeciu sezonu to sie osobiscie poznamy.Zreszta znamy sie ale oczywiscie "Soboty" nie przedstawiły nas sobie:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Carioka!Widzę że i ciebie na forum ściągneło.Fajno!!!Informuje ze będę na rozpoczeciu sezonu to sie osobiscie poznamy.Zreszta znamy sie ale oczywiscie "Soboty" nie przedstawiły nas sobie:D.
Witaj, załuje że nie było Cię z nami w Gryfinie, dawaliśmy czadu ale mamy zamiar to powtórzć w Lubieszynie i wtedy na pewno się poznamy, może nawet bliżej hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...