Skocz do zawartości

Zębatka z14


Z3US
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jezeli chodzi o muj wiek to mam 14 lat i znowu chodzi o moje byki i znowu napisze ze mieszkam w U.S.A i niemam polskich znakuw noi jak juz bende mial prawko to przeciez niebende jezdzil Jawkom :notworthy:

 

Ja jestem z Czelabińska.Nie chodzi nawet o "ó" , "ż" ty nawet nie potrafisz poprawnie slowa napisac.Moze jestes bardziej amerykanski niz prawdziwy amerykanin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu jakos odluczylem sie pisac bede teraz jakos pisze bende niechce mi sie myslec nad klawiaturom a moja najlepsza ocena z dyktanda to 2 a tak wogule REDAS znasz chociaz jednego amerykanina kiedys jeden chcial poiedziec slowo swiatlo przez pul godziny sie menczyl i tak nie powiedzial a tak wogule jestem bardzo polski niz inni polacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam amerykanina i swietnie mowi po polsku ,a nie ma polskich korzeni.Oczywiscie ma swoj akcent ,ale nie jest takim kretynem jak ty w swojim slownictwie.Wstyd mi za ciebie.Jestes w USA ,a jezdzisz tylko Jawka??Troche to sie wydaje podejzane ze w takim bogatym kraju stac cie tylko na prawie najtanszy z motorowerow dostepnych na polskim rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko czy ty myslisz ze ja jezdze na Jawce w ameryce mam jom w polsce wieszco tylko kiedy wyszlem z samolotu ni stond ni z owond mialem w kieszeni kupe dolaruw normalnie niewiem z kond potem szlem z samolotu dolary lezaly na ulicy normalnie wpale sie nie miesci a przed domem stala najnowsza YAMAHA patrz jaki bogaty kraj az sam sie dziwie

 

ludzie nie muwcie o rzeczach kturych jeszcze wzyciu nie widzieliscie i niemyslcie ze w ameryce pieniondze lecom z nieba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko czy ty myslisz ze ja jezdze na Jawce w ameryce mam jom w polsce wieszco tylko kiedy wyszlem z samolotu ni stond ni z owond mialem w kieszeni kupe dolaruw normalnie niewiem z kond potem szlem z samolotu dolary lezaly na ulicy normalnie wpale sie nie miesci a przed domem stala najnowsza YAMAHA patrz jaki bogaty kraj az sam sie dziwie

 

ludzie nie muwcie o rzeczach kturych jeszcze wzyciu nie widzieliscie i niemyslcie ze w ameryce pieniondze lecom z nieba

 

zabijcie mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! albo Redas poprawiaj jego błedy :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki, powiedzcie mi czy to możliwe ze w ogarze jest z przodu zębatka 11??

popatrzyłem wkońcu na nią i tak mi sie własnie to nie spodobało??

 

czy to było tak orginalnie, czy ktoś zmienił??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to radosna twórczość któregoś z poprzednich właścicieli może potrzebował mocnego ogara do wożenia ziemniaków lub węgla a na prędkości mu już tak bardzo nie zalerzało i zmienił kto wie co sie działo z naszymi motorkami kilka lat temu

 

wątpie w wożenie ziemniaków czy węgla' date=' bo poprzedni własciciel był lekarzem (czy jakoś tak) i woził się do klientów, tylko przez roczek, potem mój tato nim jezdził (ale nie wiem czy coś z nim robił, nie zdążył mi powiedzieć, i już nie powie [i'] ) też przez rok.

 

potem stał w piwnicy i nikt nie ruszał, więc chyba to fabryka!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi nie wmawiaj, że mieszkajc w USA zapomniałes jak się mówi po Polsku ?

Benzyne też na galony przeliczasz, a odległosć w milach...aha jeszcze dodaj funty :notworthy:

Chłopie, nie ważne czy miałes 2 czy 3 z Polskiego. Ale do słownika czasem warto zaglądnąć.

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emzet666 radze ci zebys zobie zmienil zembatke jezeli zalezy ci na wienkszej prendkosci ja mam w jawce orginalnom z13 i jest spoko kopa ma i predkosc tez zadawalajonca 8)

 

Borsukles wlasnie mysle nad jakoms robutkom bo chce sobie kupic jakis motorek a jezeli chodzi o pojencie o pracy to troche ja mam (mam duzo znajomych co som tu duzej niz ja) np. muj kumple robi za kasjera w sklepie tylko w soboty i zarabia 400 dolcuw na miesiondz a mam jeszcze 3 co na dahah robiom i zarabiajom 600 cos kolo tego 8) a po polsku muwie raczej po ang. muwie slabo awiesz z tymi galonami to przeliczam bo tu litruw niema :cry: a do funtuw i inczuw to sie jeszczenie przyzwyczajila :cry: prawie na calym swiecie som metry tylko ci amrykanie wydziwiaja :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...