Skocz do zawartości

BMW K 1100 LT


jawam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do kupna motocykla długo sie przymierzałem. Po głowie jeździła mi Yamaha XJ 600 Diversion po 98r albo jakakolwiek XJ 900 Diversion. Ta druga była dla mnie nie osiągalna cenowo ponad 3000 funtów za 98r. Cena w komisie motocyklowym.

Dnia pewnego po piątkowym kacu w sierpniu poszedłem na całość :biggrin:

Wpłaciłem pierwsze 100 funtów z 1650 za 14letnia BMW K 1100LT(ten sam sklep). Jak na niego wsiadlem to od razu wiedzialem, że ten bike jest stworzony dla mnie :eek: czyli MIŁOŚĆ od pierwszego dotyku

Pod koniec października stałem sie trzecim właścicielem tej wspanialej maszyny. Może urodą nie grzeszy ale ma wszystko co potrzeba do jazdy a nawet i więcej.

W tej cenie również trafily nowe gumki i nowe klocki hamulcowe. A na dodatek przed spzedarza zostalo wymienione siodlo typu USA King & Queen, intercom oraz dodatkowe oświetlenie.

Tylko jakieś graidło muszę zamontować i będzie ok :crossy:

Podczas :crossy: nie obyło sie kilku przewrotek. Ale jak to sie mówi JAK SIE NIE PRZEWRÓCISZ TO SIE NIE NAUCZYSZ :)

Teraz ja i moja Bienia sie dogadujemy ze sobą aczkolwiek jakieś niejasności pojawiają sie miedzy nami. jak to w każdym :wink: związku bywa.

Cieplej sie tu na Wyspie robi wiec nam wspólnie przebytych mil przybywa.

Na lipiec 08 planuje przyjechać do Polski na wakacje.

Zapraszam na ten link w celu obejrzenia mojej Bejki

http://polskajazda.pl/Motocykle/BMW/K,1100,RS/18550

To na razie wszystko.

Pozdrawiam Michał Jawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Złośliwosc to nie ja ale na stronce troszke z tymi przyspieszeniami to kolega przegioł

Smigam st 1100 mam kumpli w bmw polska i jakoś nie bardzo mi do tego co by chłopcy mi mogli ,a moja niunia do 100 to cóś ze 3,9 musi mieć LT fajna berstja tylko w traske a nie na tor do spida ni hu hu

POZDROWIONKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urodą to te klocki nie grzeszą, mój z resztą dokładnie tak samo :biggrin:

cóż, pozostaje życzyć krętych dróg ;>

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablost1100, te dane spisałem z książki dla właścicieli pojazdu, ale mogę powiedzieć, że jak na swoja klasę ma czym sie pochwalić z prędkościami i przyspieszeniami. A co do mierzenia czasu przez samego siebie to po co mi wiedzieć o tym :icon_rolleyes:

A, że w traskę to z tym sie zgadzam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...