Skocz do zawartości

ortezy, szyny CTi


Rekomendowane odpowiedzi

witam, czy moze któryś z forumowiczów wie gdzie można w polsce kupic, bądź zna osoby które handlują ortezami firmt CTi??Mianowicie chodzi mi o orteze nadgarstka taką jak tutaj http://www.dme-direct.com/cti-wrist-brace-braces/ , w swojej okolicy wszystko obeszłem i zaden sklep ortopedyczny niema możliwiości takiej rzeczy sprowadzić :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, czy moze któryś z forumowiczów wie gdzie można w polsce kupic, bądź zna osoby które handlują ortezami firmt CTi??Mianowicie chodzi mi o orteze nadgarstka taką jak tutaj http://www.dme-direct.com/cti-wrist-brace-braces/ , w swojej okolicy wszystko obeszłem i zaden sklep ortopedyczny niema możliwiości takiej rzeczy sprowadzić :icon_mrgreen:

 

A kto Ci wymyslil taka orteze niech da namiar gdzie to kupic. Koniecznie musi byc ta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci wymyslil taka orteze niech da namiar gdzie to kupic. Koniecznie musi byc ta?

 

nikt nie wymyślił mi takiej, musiałem sam wymyślić bo niestety w sklepach maja tylko takie ortezy "usztywniające" które z opisu i wyglądu wynikają ze służa do leczenia, a mi jak wiadomo chodzi a taką orteze do śmigania na :biggrin: .Przeszukałem również chyba cały polski internet za jakąś ortezą w miare "ruchliwą" i własnie większość usztywnia nadgarstek...co wiadomo ze nie służy śmiganiu. To na moje musi być coś na zawiasie i być podobnie zbudowane jak szyna kolanowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie wymyślił mi takiej, musiałem sam wymyślić bo niestety w sklepach maja tylko takie ortezy "usztywniające" które z opisu i wyglądu wynikają ze służa do leczenia, a mi jak wiadomo chodzi a taką orteze do śmigania na :crossy: .Przeszukałem również chyba cały polski internet za jakąś ortezą w miare "ruchliwą" i własnie większość usztywnia nadgarstek...co wiadomo ze nie służy śmiganiu. To na moje musi być coś na zawiasie i być podobnie zbudowane jak szyna kolanowa.

 

Pogadaj z jakims ortopeda lub rehabilitantem. Moze taka orteza do niczego ci sie nie przydai nie spelni swojego zadania i tylko sie wykosztujesz niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...