Skocz do zawartości

Majówka 2008 opcja 2-ga


vigaCMHQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to jak bedziesz kupowal ten wiekszy skuter :icon_razz:

to poelcam wersje 2003 w gore, bo ma juz zintegrowane hamulce i ABS

 

 

taaa... a ja do Ciebie dzwonie i dzwonie.... chciałem zebyś mi większy skuter oblookał w twoich okolicach...

 

BTW - na 2003 to mnie nie stać :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zintegrowane? Używając klamki hamuje przód i tył?

 

Pozdrawiam,

E'

tak jest

to nazywa sie chyba EPS czy jakos tak, jak hamujesz przodem to i tyl ci lekko przychamowuje i chyba odwrotnie.

Ja właśnie rozgladam sie za jakims zakladem ktory by mi siedzenie przerobil na wygodniejsze.

Na wyjezdzie ktos mi mowil gdzie takie bajery robia ale nie pamietam :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest

to nazywa sie chyba EPS czy jakos tak, jak hamujesz przodem to i tyl ci lekko przychamowuje i chyba odwrotnie.

Ja właśnie rozgladam sie za jakims zakladem ktory by mi siedzenie przerobil na wygodniejsze.

Na wyjezdzie ktos mi mowil gdzie takie bajery robia ale nie pamietam :flesje:

 

firma zowie się "MARIOMOTO"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i do tego ABS. Zdziadzieje :banghead: nam Onanizator...

 

Pozdrawiam!

E'

 

 

EARL - nie bój nic :D - nie kupuje z tymi wynalazkami....

Jezdzi jeden z drugim na takich wspomagaczach a potem wsiada na normoalnie moto i nic nie potrafi ;) ani hamowania progresywnego ani zachowania proporcji w hamowaniu przodem i tyłem... - mi to nie grozi :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie, będzie :D

Raka też trza zatankować :clap:

Hehe, zapomniałem o klubie palacza. Muszę się wpędzić w jakiś nałóg który by wymagał równie częstych postojów :banghead:

 

Pozdrawiam,

E'

Edytowane przez EARL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie rozgladam sie za jakims zakladem ktory by mi siedzenie przerobil na wygodniejsze.

Na wyjezdzie ktos mi mowil gdzie takie bajery robia ale nie pamietam :D

 

Przy Marszalkowskiej (okolice pl.Unii) w Wawie urzeduje kolezka szyjacy kanapy do moto.

Robil mi juz dwie i bylem zadowolony....

Na PW podam namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako pierwszy wrzucam serie zdjec

mimo iz nie dojechalismy do budapesztu, wybralismy smiganie po gorach, to bylo bardzo fajnie

ZDJĘCIA

Czy kolega aftys6 może mi przesłać zdjęcie nr2 w większej rozdzielczości?

 

Co do Deauville 650, gdyby miała silnik od ostatniej VFRy na kołach zębatych sam bym kupił, a tak zostaje mi tylko VFRa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kolega aftys6 może mi przesłać zdjęcie nr2 w większej rozdzielczości?

 

Co do Deauville 650, gdyby miała silnik od ostatniej VFRy na kołach zębatych sam bym kupił, a tak zostaje mi tylko VFRa.

 

no silnieczk mogl by byc lekko mocniejszy, jakby zrobili np litrowa wersje to bylby cud miód :-)

Ale wtedy nikt by sie nie mogl pochwalic spalaniem - obliczylem ze zjadła mi srednio 4,7 litra na całej trasie liczacej 2,5 tys km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...