Skocz do zawartości

Honda CB 450


Rekomendowane odpowiedzi

cześć.

z mojego punktu widzenia[nie wiem czy jestem do końca obiektywny]mogę wam polecić cb ,ale przy zakupie najlepiej mieć kogoś znającego temat,ja nie miałem no i musiałem zrobić remont gory,miała bardzo duży apetyt na olej[ok 0,4 l na 1000km.jeżeli chodzi o dostępność części zamiennych jest ich pełny asortyment w orginale,no i ceny nie zwalają na glebe.np tłok na pierwszy nadwymiar 117zł,pierścienie 140zł itp.najgroźniejsze są patenty pozakładane przez nimających zielonego pojęcia technicznego poprzednich właścicieli [źle założony filtr oleju, itp.] :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj dobry kolega ma CB 450N i nie ma z nią zadnych problemow,chyba juz dwa a moze 3 szony nia zrobil i tylko czesci eksploatacyjne wymienial.Sprowadzil mu ją ktos z niemiec,w papierach ma 27KM ale normalnie ma oddławiony i bodajże 43 czy cosik kolo tego.Rocznik 86,oleju mu brala hmmm dobrze nie pamietam czy kumpel mowil ze 06 l/1000km czy 0,6 l/3000 km dokladnie nie wiem.Z tego co wiem to kumpel zadowolony,chce sprzedac,bo ma kase na Virago,ale w ogóle zainteresowania tym motocyklem nie ma, nawet nikt nie dzwoni.Na liczniku cos okolo 65000km.Kolorek wiśniowy w oryginale,ma jeszcze ładne gmole i jeden kufer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No co Ty, Bronek?!Czyżbyś chciał mienić cudną Kawę na CB???Ja do Cb się przymierzałem jak kupowałem moto.Dosyć fajna,-lekka, zgrabna, ale ten model ma już swoje lata.Już chyba wolałbym GS500(zaczynali go produkować jak CB już kończyli).Ale i tak najlepszy jest Zygzaczek!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...