Skocz do zawartości

nowy sprzet K1 co i jak ?? (plyny)


tajnos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:wink: na wstepie witam wszystkich jestem tu nowy . zakupilem gixa 750 2001r niby ma 30tyskm

jest z wloch i mam pytanie jaki wlac tam olej bo nie wiem co tam jest. i jakiej firmy filtroleju?

 

-nie kopci

-nie bede krecil pod czerwone pole

-cena raczej nie gra roli

 

wiem ze temat walkowany itd. ale ja sie kompletnie nie znam na olejach i filtrach (firma) prosze o pomoc i z gory dziekuje za odpowiedzi mile widziane jakies linki do zakupu.

http://moto.allegro.pl/item303363841_valvo..._4t_4_suw_.html

czy np; taki olej bedzie ok czy jakis motul 7100? castrol? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowilem zalac mu motula polsyntetyka 10w-40 i orginalny filtr oleju. czy napewno bedzie ok?

pytam dla pewnosci bo to moj najnowszy motor po cbr900 z 96r.

wiec wolalbym byc pewny. :icon_rolleyes:

 

Najrozsądniejsze wyjście choć jestem ciekaw jak sprawuje się ten nowy syntetyk motula (7100).

W założeniu miało być to coś pomiędzy 5100 a 300V ale cenowo plasuje się bliżej tego drugiego niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam na 300v od paru sezonów i nigdy nie miałem powodów do narzekań. Wielu stunterów i zawodników leje właśnie to. Castrol Power1 Racing też jest dobry i do tego tańszy. Nie ma jednak róży bez kolców, kumpel po zmianie z półsyntetyka na syntetyk zauważył minimalnie głośniejszą prace silnika. Jak nie zamierzasz tyrać sprzęta non stop do odcięcia to kup 5100 a reszte kasy przeznacz na coś bardziej pożytecznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...