Skocz do zawartości

GSX-R CUP 2008


CRASH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Troche to chore ale trudno ...
http://www.gsxr-cup.eu/info.php#faq14 punkt 14 powinien Ci conieco rozjaśnić na temat polityki organizatora :icon_mrgreen:
Sliwa powiedz mi czy ten plug musi koniecznie zostac caly bialy, bo wyglada to troche radziecko szczegolnie w przypadku k6, k7
MUSI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego chcesz sie dowiedziec? Deszczowki mozesz kupic na miejscu na torze, tak samo jak gp racery...wiec nie musisz kupowac na zapas...

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deszczowki mozesz kupic na miejscu na torze, tak samo jak gp racery...wiec nie musisz kupowac na zapas...
Nooooo tutaj to ja bym bardzo polemizował.... nie wiem jak sytuacja będzie wyglądała w tym sezonie, ale w zeszłym dostanie wetów graniczyło z cudem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo tutaj to ja bym bardzo polemizował.... nie wiem jak sytuacja będzie wyglądała w tym sezonie, ale w zeszłym dostanie wetów graniczyło z cudem...

 

HHMM przeciez bez wodniakow jak cos to pozamiatane ... / mozna wcale nie startowac bo co to za jazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HHMM przeciez bez wodniakow jak cos to pozamiatane ... / mozna wcale nie startowac bo co to za jazda

 

 

zależy jaki jest tor i jak kto jeździ. wiadomo jak napierdziela deszcz na maxa to trzeba na wetach jeździć, ale jak jest tylko delikatnie mokro to można też wyjechać na zwykłych. w tamtym roku większość w taką pogodę wyjechała na wetach, ja na dunlopach i jakoś udało mi się dojechać na 4 pozycji. tak więc wszystko zależy od tego jak kto jeździ i ile ma szczęścia :icon_twisted:

 

 

qba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

sorry za lekki OT....

 

 

poszukuję właściciela gixera K8 600/750, który miałby niepochamowaną ochotę wymienić się ze mną na siedzeni- e/a albo np ma to w dupie jaki mają kolor bo ma gruza tylko na tor i walają mu się takie po garażu :icon_rolleyes: oddam swoje niebieskie a przygarnę czarne :P 1:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...