Skocz do zawartości

Opony zimowe - gdzie?


KLAUDIUSZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, mam oponki 245/75/17 całoroczne, w związku z wypadami w góry chce kupić jakieś zimówki, najlepiej żeby nie kosztowały z 1000-ka ;) No ale nigdzie nie moge znaleść rozmiaru, nawet mniej więcej podobnego ;) Pomóżcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za :icon_twisted: , ale.... To ty nie słyszałeś że zima odwołana? Sniegu prawie już nima... Chyba że do austrii lecisz...

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za :crossy: , ale.... To ty nie słyszałeś że zima odwołana? Sniegu prawie już nima... Chyba że do austrii lecisz...

Mam to w planach i dlatego szukam ........................... chociaż ktoś mi powiedział żeby olać i łańcuchy brać ale nie moge znaleść pasujących na moje gumy :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, mam oponki 245/75/17 całoroczne, w związku z wypadami w góry chce kupić jakieś zimówki, najlepiej żeby nie kosztowały z 1000-ka :icon_mrgreen: No ale nigdzie nie moge znaleść rozmiaru, nawet mniej więcej podobnego :notworthy: Pomóżcie :)

 

www.://motoricus.pl

 

Dziwny rozmiar, znaczy, dziwnie wysoki profil jak na ten rozmiar. Na jaki samochód ?

245/65/17 dostaniesz bez problemu.

Edytowane przez Zbycho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.://motoricus.pl

 

Dziwny rozmiar, znaczy, dziwnie wysoki profil jak na ten rozmiar. Na jaki samochód ?

245/65/17 dostaniesz bez problemu.

 

Dzięki Zbyszek, sprawdze, kurde może cos pokombinowalem, fure odbieram w Piątek więc sprawdze. Chodzi o Grand Cherokee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o Grand Cherokee.

 

Poczekaj z zakupami aż odbierzesz brykę, może się okazać że jest np. na 16" i co wtedy zrobisz z 17" ???

Ja do Navary wsadziłem Nokiany 245/65/17 WR. Jako że zimy u mnie praktycznie nie było nie dało ich się dobrze przetestować.

Zalety; są tanie, dobra marka. Cena 630zł brutto w sklepie motoricus.pl z dostawą za sztukę.

Wady; na mokrym i lodzie ... takie sobie. Podobno najlepiej sprawują na śniegu. Podobno.

Tańsze są Cooper'y, niewiele i nie jestem do końca pewien czy są WR lub *, czy są tylko wielosezonowe.

Na Cooper'ach jeździ ( chyba ) Ryży i może coś więcej powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...