Skocz do zawartości

POMOCY!!!


siwy1971-12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Gratuluje wyboru, kolejny "gwiazdor" :wink: , do zobaczenia na trasie.

 

 

 

Witam!

Zdjęcia chciałbym zamieścić, tylko jak to zrobić? może ktoś mi doradzi?. Z góry dzięi za pomoc :icon_mrgreen:

 

Robisz fotki cyfronem, (obrabiasz, zmniejszasz, [niekoniecznie]), wrzucasz na kompa, wchodzisz na http://www.bikepics.com/, rejestrujesz się, wybierasz jakie masz moto i z kompa ładujesz tam fotki, cała filozofia. Jak co to służę pomocą na PW.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie!

Wiem, że sobie szanowni bracia pomyślą, że coś ze mną jest nie tak ale stało się i już. Niestety sprzedałem sowjego kochanego Dragusia. trafił się napalony klient, dał dobre pieniądze i sprzedałem :banghead:. W zwiazku z powyższym przez ostatnie dni siedziałem po południu i robiłem nowy sprzęt czyli ten co miał być wcześniej Kawasaki 1500 Nomad Tourier. jak pisałem na początku, rozebrałem całego i dałem wszystko do malowania mimo że nie było takiej potrzeby ( w końcu nigdzie nie leżał) ale przynajmniej nie bedzie odcieni innego lakieru, kufer ładnie mi skleili tak ze nie ma śladu :). Dzisiaj wszystko poskręcałem, zrobiłem przegląd i został mi tylko wydział komunikcji w poniedziałek. Teraz wygląda jak nowy tylko jest jeden mały problem. Mam puste wydechy vans&hines (całkiem puste) i jest tak głośny że boję się że mi zabiorą dowód, ryczy, strzela i widać ogień z rur jak mu się odejmie gazu. Mi się to podoba :) ale nie wiem jak panom w niebieskich mundurkach. Zastanawiam się co zrobić aby go troszkę wyciszyć, Może macie jakieś pomysły. Pozdrawiam. P.S. Fotki zapodam jak zrobi się pogoda i go wyprowadzę na słoneczko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz czy wydechy przy końcu na dole (lub z boku) mają dziurkę na srubkę... jak mają to znaczy, że były jeszcze wkłady - może znajdziesz w necie wkłady oryginalne do tego typu V&H. Jeżeli nic nie ma, to sam dorób zaślepki jak ci hałas przeszkadza - bo niebiescy raczej nie robią w PL problemu - gorzej w niemcowni...

pzdr i gratki ze sprzętu :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...