Skocz do zawartości

kupic motocykl pod siebie a nie odwrotnie


Rekomendowane odpowiedzi

ja niedawno maielm tn sam dylemat,

chcialem fajna amszynke do turystyki,

w gre wchodzily:

-CB seven fifty ( lepeij odpusc sobie nigh hawk) podobna maszyna, ale ma slabsze hamulce ponoc takie drobiazgi jak filtry itd sa drozsze i trudniejsz edo kupienia...

-XJ 900

-TDM

-NT Deauvile V

 

Ostatecznie kupilem to ostatnie, gowe wziela wygoda, wg mnie bardzp wygodna pozycja za sterami, kuferki zintegrowane ( dodatkowo mam centalny) ekonomia silnika ( 4,5 litra benzyny devilce stacza bez problemu), a takze wygoda prowadzenia i lekkosci - mimo swoich 230 kg (??)

Druga amszynka jaka bym, kupil z powyzej wymienionych to TDM 850 z tym ze w nowszej budzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

budzet zamiast roznac to chwilowo sie ograniczyl i zastanawiam sie nad suzuki gs500e

mialem okazje troszke potestowac.calkiem mily i nie przeraza moca.cena jest jego glownym atutem.ale jest to dosyc specyficzny motocykl.nie jestem pewien do konca czy przy moim wzroscie bedzie to odpowiedni wybór...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór jest odpowiedni jak ci się podoba. Jak sie przejechałeś i jest git, to kupuj i ciesz się jazdą. A w lustro nie patrz. Na odbiciach się nie jeździ (choć jest taka grupka..... :) )

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...