Skocz do zawartości

Zakup na allegro


aftys6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak szukacie okazji to szukajcie tak:

 

PROMOCJA, SKÓRZANY PASEK MOTOCYKLOWY

 

http://moto.allegro.pl/item296959712_promo...otocyklowy.html

 

a nie jakieś ściemy :D Tylko UWAGA czytać dokładnie żeby później pretensji niebyło :)

A co tu czytać.

Cena Kup Teraz obowiązuje i Pan Cfaniak jest zobowiązany sprzedać te paski za 1 zeta.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaaaa.... wkur*ją mnie takie aukcje. kiedyś na takiej aukcji ktoś mnie też dymnął.... :biggrin: dziś się z tego smieję, że głupi pacan byłem, ale wtedy solidnie byłem wkur*ny.

kupiłem kask na aukcji. koleś wystawił na KupTeraz za 10zeta. tłumaczył to tym, że kupił zbyt dużo kasków i teraz opycha je po kosztach, dlatego wystawia za taką kwotę, bo z realnej ceny prowizja allegro spowoduje że dopłaci do biznesu. no i kupiłem ten kask. wpłaciłem umówioną wcześniej kwotę (750zł chyba) na jego konto. po tygodniu przyszedł zamówiony kask, ale miał popękany lakier. zareklamowałem go oczywiście. finału pewnie sami się domyślacie. :icon_mrgreen: gość powiedział żebym go odesłał, a on ponieważ nie ma jak reklamować kasku, to natychmiast odsyła mi pieniądze. no i odesłał. 10zł. :flesje: allegro powiedziało, że mogę się w pompkę cmoknąć, bo dla nich kupiłem za 10zł.

w efekcie koleś kasę oddał, ale wymagało to niestety wizyty u niego. podliczając telefony, wycieczkę i nerwy - popłynełem na tej transakcji nieźle..... :)

ale na przyszłość już jestem mądrzejszy..... tak myślę.... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

????

jelsi chodiz o cene to ta cena to do licytacji jest.A jesli chodiz o dok. to jego brozka jak to załatwił.

 

wiec o so chodzi z tym linkiem??

 

Też dałeś się nabrać :biggrin:

 

Oto aukcja http://66.102.9.104/search?q=cache:3hZg88W...lient=firefox-a

 

Ostatnia oferta była powyżej 1500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...