Skocz do zawartości

cbr 600 f1 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dostałem od znajomego propozycje zamiany tzr 125 97r. za cbr 600 f1 z 90r.

Jak myślicie... pod względem opłacalności... ew dopłaty?

 

I co do samej cebry? Od siedmiu boleści moge sie zamienić, odrazu sprzedać i kupić to co chce.

I bardzo prosiłbym o wasze opinie co do tego motorku ;)

 

A może warto wziąć i na psa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kwestii wartości do zamiany wystarczy wziąć dowolną gazetę z giełdą motocyklową i porównać ceny ofert... nie wiem, czego ma dotyczyć to pytanie. póki masz tyle lat, ile wpisałeś w profil, to jeszcze bez kat. a - nie pojeździsz sobie cbr-ką...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TZR zalezy od stanu jakies 4.5 tys. +- 500 zł.

CBR F1 jakies 3 max 4 tys zalezy od stanu.

 

Jesli tzr jest w dobrym stanie to lepiej sprzedac nie oplaca sie zamieniac....

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bikemax.pl/modules.php?name=copperm...mbnails&album=4 <-- tak wygląda :P

o czekaniu do A to raczej nie ma mowy... teoretycznie już moge robić, ale nie zamierzam.... wychodze z założenia że jedno prawko wystarczy :)

 

Dopłata wchodzi w gre oczywiście... Chciałem poprostu spytać o zdanie jak Wy to widzicie :) Mi się marzy FZR 600 a już 1000exup cudo, tyle że chyba sprzedam tzr za tyle żeby kupić fzr. I może żeczywiście lepiej wziąć cbr i przerobić na psa? bo tak to z wyglądu... no nie bałdzo :)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o czekaniu do A to raczej nie ma mowy... teoretycznie już moge robić, ale nie zamierzam.... wychodze z

 

 

Żebyś sie kiedys nie zdziwil, pewnie gliny bedą coraz bardziej motocyklistow kontrolowac.... :icon_question:

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie wiem jak u kogo ale u mnie kontrole jednak się zdarzyły. Konsekwencje przy zwykłej kontroli to mandat 500zł chyba, że grasz gieroja to Cie dojadą bardziej. Ogólnie złapali mnie przez 8 lat na motocyklu 3 razy. Kiedy nie miałem nawet skończonych 17 lat złapali mnie dwa razy na gs 500 i nic mi nie zrobili. Farta miałem i nie polecam jazdy bez prawka. Kupę w portki robisz jak widzisz taxówkę. Nie wiem czy jednak nie jest to za mocny motor dla Ciebie bo nie wiem jak jeździsz. Ale jak masz zamiar kupić i tak 600 to bierz CBR jest lepsza od fzr wiem bo miałem to i to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...