Skocz do zawartości

Pytania odnosnie XR 400


Rekomendowane odpowiedzi

No to ja czekam na relacje co i jak z nią. :)

Nom chlopaki jestem bardzo zadowolony z niej :) jupiiiiiii jeździ jak ta lala i stan techniczy hmmmmm jak nówka nowy cylinder nowy tłok a w dodatku kosz praktycznie nowych czesci

hehe no tylko jedem minus nie ma licznika ani stacyjki ale to juz dokupie

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom chlopaki jestem bardzo zadowolony z niej :cool: jupiiiiiii jeździ jak ta lala i stan techniczy hmmmmm jak nówka nowy cylinder nowy tłok a w dodatku kosz praktycznie nowych czesci

hehe no tylko jedem minus nie ma licznika ani stacyjki ale to juz dokupie

Pozdro

Gratuluje zakupu ;) , dawaj jakieś foty/filmy jak nią orzesz :buttrock:

Pozdro

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to będzie z kim jeździć :crossy:

dobrze że 4t bo teraz coraz dalej trzeba jeździć , łaskowice ogrodzili płotem i drzewka posadzili :D

 

OOOOOOOOOOOOO ale lipa no cusz a piatkowisko maja zasypac - zrównac z ziemia wrecz ehh no to zostaje nam żwirownia ta co ostatnio były zawody w niej

 

To widze ze ekipa sie odbudowywuje :) byle teraz szybko uzbierać kase i kupić yz 426 :) Jeszcze musimy zrobić akcję nawracającą Czarczi'ego. Im więcej nas tym lepiej.

 

Gratuluje Adi!

No zbieraj szybko bo narazie to za duzo chetnych na jazde niema :/ ;/ ;/ a no czrka trzeba nawrucic bo źle z nim hehe:) :) :)

 

Gratuluje udanego zakupu!Świetny motocykl.Sam na takiego polowałem ,ale jak byłem na kupnie to nie było żadnej zdrowej sztuki ,więc napatoczyła sie ttr:/,alee też daje rade i nie narzekam:)

no tak fajny sprzet ale ttr jest strasznie ciezka :)

 

Mam nadzieje ze w przyszlym sezonie sie spotkamy i razem polatamy np na piątkowisku gratulacje nowego sprzetu :icon_evil:

pozdro

no ja tez mam taka nadzieje bo mało osób teraz jeździ czrek sprzedał sx i kupił bmw :/ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej powiedzcie jak to mozna nazwac ? Koles kupuje moto jezdzi jezdzi wszystko ok udziela sie na forum a tu nagle pytasz sie go czy idzie na moto a on : "nie chce mi sie" "nie mam ochoty" i potem tak za kazdym razem.. Czy to jest motocyklista ? Po co kupowal motor ? Sorki za Off topic ale na mase mnie to drazni bo mam wlasnie taki jeden przypadek w mojej ekipie i wlasnie widze z postow wyzej ze wam tez to nie jest obce.. Co tu zrobic z taka osoba ? Bo szczerze mowiac mnie krew zalewa :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej powiedzcie jak to mozna nazwac ? Koles kupuje moto jezdzi jezdzi wszystko ok udziela sie na forum a tu nagle pytasz sie go czy idzie na moto a on : "nie chce mi sie" "nie mam ochoty" i potem tak za kazdym razem.. Czy to jest motocyklista ? Po co kupowal motor ? Sorki za Off topic ale na mase mnie to drazni bo mam wlasnie taki jeden przypadek w mojej ekipie i wlasnie widze z postow wyzej ze wam tez to nie jest obce.. Co tu zrobic z taka osoba ? Bo szczerze mowiac mnie krew zalewa :D

hehe no rozumiem cie ale niema czeogs aby im przetłumaczyc mozesz tylko namawiac. tylko ze unas jest inna akcja bo chłopaki taki jak Maciek i Czarek pokupowali sobie BMW hehe ale no widze ze z tych 2 osób jedna napewno da sie odratowac hehe

 

teee chłopaki a ja mam do was pytanko czy wie ktos jak jest właczone ssanie w XR czy do góry czy do dołu bo mam taki problem ze gdy wrzuce do góry to chodzi na wolnych ijak chce wkrecic ja to niechce za chiny a jak na dół to jest ok ?? czy ktos wie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej powiedzcie jak to mozna nazwac ? Koles kupuje moto jezdzi jezdzi wszystko ok udziela sie na forum a tu nagle pytasz sie go czy idzie na moto a on : "nie chce mi sie" "nie mam ochoty" i potem tak za kazdym razem.. Czy to jest motocyklista ? Po co kupowal motor ? Sorki za Off topic ale na mase mnie to drazni bo mam wlasnie taki jeden przypadek w mojej ekipie i wlasnie widze z postow wyzej ze wam tez to nie jest obce.. Co tu zrobic z taka osoba ? Bo szczerze mowiac mnie krew zalewa :banghead:

Ja nie jade tylko jak moto robie ale wiadomo że bez np. łożysk w kole nie pojade :) .

A co powiecie o kimś takim jak ja mam sąsiada który śmiga DT 70(niby spoko ale nie do końca) z którym sobie legalnie polechałem do lasku z nim(do niego na działke 13km od domów naszych) i w drodze ok 10km w tamtą stronę padło mi moto(kompresja poleciała) a on mi oznajmia po telefonie gdzieś "Ja to spadam dalej bo jade na basen i muszę koniecznie jechać" " narazie" Co tu myśleć o takim człeku???? Dobrze że kumpel akurat śmigał na moto(jeździ tirem to nie wiadomo kiedy jest) i podjechał z ekipą po mnie i z holowali mnie po ok 1.5godz czekania.(dodam że po 30min zaczoł padać deszcz) A on jakby nigdy nic na drógi dzień " i jak pchałeś chy dojechałeś?"

 

Edit: Adimoto gratuluję dobrego zakupu fajnego moto.

 

Sorry za off top.

Pozdro

Edytowane przez Moto33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mają Piątkowisko zasypać ? To po grzyba Zbyszek robił instalacje do zraszania toru, kopał studnie itd ????

 

 

a z ssaniem to przeważnie jest tak że jak się je wyciąga to się załącza

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jade tylko jak moto robie ale wiadomo że bez np. łożysk w kole nie pojade :icon_question: .

A co powiecie o kimś takim jak ja mam sąsiada który śmiga DT 70(niby spoko ale nie do końca) z którym sobie legalnie polechałem do lasku z nim(do niego na działke 13km od domów naszych) i w drodze ok 10km w tamtą stronę padło mi moto(kompresja poleciała) a on mi oznajmia po telefonie gdzieś "Ja to spadam dalej bo jade na basen i muszę koniecznie jechać" " narazie" Co tu myśleć o takim człeku???? Dobrze że kumpel akurat śmigał na moto(jeździ tirem to nie wiadomo kiedy jest) i podjechał z ekipą po mnie i z holowali mnie po ok 1.5godz czekania.(dodam że po 30min zaczoł padać deszcz) A on jakby nigdy nic na drógi dzień " i jak pchałeś chy dojechałeś?"

 

Edit: Adimoto gratuluję dobrego zakupu fajnego moto.

 

Sorry za off top.

Pozdro

oooo to kolo ma cos źle z kopuła ja zawsze czekam na kómpli jak cos sie posuje albo ich choluje całe szczescie :icon_question: ale no jakos jak mnie sie psuje cos to oni nie wracaja pomnie ehhh :/

 

jak mają Piątkowisko zasypać ? To po grzyba Zbyszek robił instalacje do zraszania toru, kopał studnie itd ????

a z ssaniem to przeważnie jest tak że jak się je wyciąga to się załącza

no słyszałem ze własciciel ma dosyc tego ze policja co chwile przyjeżdźa i ma zasypac ale nie wiem

 

 

 

 

ty ale ja ssanie mam na tak jamby patuku i albo do góru albo do dołu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...