Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam B6 w wersji S od 2000r. do ok. 2002r., żeby się zmieścić w kwocie do 11-12tys. zł :icon_mrgreen:

 

Udanych łowow zycze na bandziora!!! Ja 2 tygodnie temu zapolowalem ale w Niemczech i nabylem z 2000 s z 36 tys przebiegu, z pelna dokumentacja serwisowa ale delikatnie przekroczylem ta kwote...

 

 

 

PS. Jakich firm oleje stosujecie do swoich Bandziorow????? Jakie recenzje ma Motul ????? :icon_question:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam B6 w wersji S od 2000r. do ok. 2002r., żeby się zmieścić w kwocie do 11-12tys. zł :icon_mrgreen:

 

Udanych łowow zycze na bandziora!!! Ja 2 tygodnie temu zapolowalem ale w Niemczech i nabylem z 2000 s z 36 tys przebiegu, z pelna dokumentacja serwisowa ale delikatnie przekroczylem ta kwote...

 

 

 

PS. Jakich firm oleje stosujecie do swoich Bandziorow????? Jakie recenzje ma Motul ????? :icon_question:

 

Pozdrawiam

 

sorry cos sie zpeprz....lo i 2 razy to samo poszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie recenzje ma Motul ?????

Jak zwykle wysokie.Ale są też i tacy ,którzy go krytykują.Ja miałem go w B6 (10W/50) a teraz za namową 4rumowego oblatywacza i fotopstrykacza Berna zaleje swoją B12 Liqui Moly (10W/50).

Musisz dobrać olej wg własnych kryteriów i upodobań.

Ja 2 tygodnie temu zapolowalem ale w Niemczech i nabylem z 2000 s z 36 tys przebiegu, z pelna dokumentacja serwisowa

No to brawo :flesje:.GRATULACJE :icon_question:

Czekamy na jakieś fotki.

Na pewno się na sprzęcie nie zawiedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udanych łowow zycze na bandziora!!! Ja 2 tygodnie temu zapolowalem ale w Niemczech i nabylem z 2000 s z 36 tys przebiegu, z pelna dokumentacja serwisowa ale delikatnie przekroczylem ta kwote...

Właśnie mój tata szuka w Niemczech, był ostatnio na giełdzie moto w Duisburgu i parę ciekawych było...

Ja zaś mam szukać w Polsce i znalazłem taki:

http://www.allegro.pl/item155256010_suzuki...0s_okazja_.html

Mam do niego 110km, więc może się wybiorę obejrzeć, ma tylko delikatnie pękniętą owiewkę...

Wcześniej byłem nastawiony na ten:

http://www.allegro.pl/item147624471__suzuk..._s_bandit_.html

Już bym mim jeździł, ale zbyt późno sprzedałem virago... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jako ze banditowcy maja już własny kącik na forum, chciałbym ponowić moje zapytanie, które w osobnym temacie nie dało żadnej odpowiedzi wiec może teraz...

 

chciałbym zmajstrować jakiś bagażnik do swojego bandziorka 600 rocznik '97, ma to być bagażniczek/półka na lekkie bagaże typu karimata i mały namiot... nie zamierzam mocować na nim top case

 

i tu pytanie czy ktoś z Was robił sam lub zlecił komuś wykonanie takiego bagażniczka? mam pewne swoje pomysły ale jeśli już ktoś wydumał już coś i sprawdził w użytkowaniu to może bym cos podpatrzył mrugacz.gif

 

 

mile widziane zdjęcia i rysunki

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zmajstrować jakiś bagażnik do swojego bandziorka 600 rocznik '97, ma to być bagażniczek/półka na lekkie bagaże typu karimata i mały namiot... nie zamierzam mocować na nim top case

Zastanów się nad markowym stelażem.Teraz wystarczy Tobie do karimaty ale później bedzie za mało.Do płyty na Top case tak samo przytroczysz mały ekwipunek a jak stwierdzisz ,że chcesz kuferek to bedzie ...no problemo :notworthy:

Miałem kiedyś wizytówke i trafiłem na stronke producenta takich rurkowych bagażników.Na pewno taki ktoś będzie na targach moto lub na moto bazarze.Zobacz w ogłoszeniach w ŚM albo skorzystaj z Googla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się nad markowym stelażem.Teraz wystarczy Tobie do karimaty ale później bedzie za mało.Do płyty na Top case tak samo przytroczysz mały ekwipunek a jak stwierdzisz ,że chcesz kuferek to bedzie ...no problemo :icon_razz:

Miałem kiedyś wizytówke i trafiłem na stronke producenta takich rurkowych bagażników.Na pewno taki ktoś będzie na targach moto lub na moto bazarze.Zobacz w ogłoszeniach w ŚM albo skorzystaj z Googla.

 

 

no wiadomo ze kupić markowy dedykowany do bandita byłoby najprościej... tylko jeżeli chce cos takiego dorobić we własnym zakresie tz. że po pierwsze chce zaoszczędzić a po drugie nie potrzebuje rozbudowanego stelaża pod kufry który, według mnie szpeci moto, tylko zgrabny bagażnik, wiadomo ze taki tez można kupić ale taniej będzie przecież dorobić....

top case ani kufrów nie planuje i planować nie będę... stosuje sakwy tekstylne niewymagające stelaża i torbę na bak co w 100% wystarcza mnie i pasażerce... lekki namiot i karimaty mocuje do tych sakw za pomocą pająka i gum, jest to jednak uciążliwe i czasem przeszkadza plecaczkowi dlatego myślę o bagazniku/połce aby ulatwić mocowanie karimat i namiotu do motrka i skrócić czas załadunku bandziorka

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podjeli koledzy temat tunningu to mam małą prośbę, a mianowicie szukam wałków rozrządu od gsxr-a 1100 89-92 olejaka do swojego bandyty ( bo taki mam właśnie silnik ), rozejrzyjcie się po garażu może gdzieś rdzewjeją komuś w kącie , a może wiesz kto ma to daj znać. Cała praca nad moim stoi bo nie moge tego dostać... był bym wdzięczny za info.

 

 

 

Jak ukończe prace, to podam rezultaty moich zmian, czy coś zyskałem czy nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo ze kupić markowy dedykowany do bandita byłoby najprościej... tylko jeżeli chce cos takiego dorobić we własnym zakresie tz. że po pierwsze chce zaoszczędzić a po drugie nie potrzebuje rozbudowanego stelaża pod kufry który, według mnie szpeci moto, tylko zgrabny bagażnik, wiadomo ze taki tez można kupić ale taniej będzie przecież dorobić....

top case ani kufrów nie planuje i planować nie będę... stosuje sakwy tekstylne niewymagające stelaża i torbę na bak co w 100% wystarcza mnie i pasażerce... lekki namiot i karimaty mocuje do tych sakw za pomocą pająka i gum, jest to jednak uciążliwe i czasem przeszkadza plecaczkowi dlatego myślę o bagazniku/połce aby ulatwić mocowanie karimat i namiotu do motrka i skrócić czas załadunku bandziorka

Zacytowałem w całości bo musiałbym co chwila się odnosić do Twojej wypowiedzi.

To co chcesz zrobić jest Twoją indywidualną sprawą.Gusta nie podlegają dyskusji.Wydaje mi się moto prezentuje się o lata świtlne ładniejsze z np.Wing rackiem niż z jakimiś rurkami a'la Adam Słodowy "Zrób to sam" (nota bene ukłony dla mentora domowych majsterklepków).

Moto z takimi rurkami wygląda żałośnie.A jak do tego zapakujesz jeszcze dwa tuziny paczuszek i zepniesz to dwoma pająkami ,linkami i gumkami to otrzymasz indyjską mega ciężarówke.

Estetyczniej i praktyczniej jest posiadanie kuferków ale z drugiej strony to kosztuje.Coś za coś.Jak zwykle.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytowałem w całości bo musiałbym co chwila się odnosić do Twojej wypowiedzi.

To co chcesz zrobić jest Twoją indywidualną sprawą.Gusta nie podlegają dyskusji.Wydaje mi się moto prezentuje się o lata świtlne ładniejsze z np.Wing rackiem niż z jakimiś rurkami a'la Adam Słodowy "Zrób to sam" (nota bene ukłony dla mentora domowych majsterklepków).

Moto z takimi rurkami wygląda żałośnie.A jak do tego zapakujesz jeszcze dwa tuziny paczuszek i zepniesz to dwoma pająkami ,linkami i gumkami to otrzymasz indyjską mega ciężarówke.

Estetyczniej i praktyczniej jest posiadanie kuferków ale z drugiej strony to kosztuje.Coś za coś.Jak zwykle.

Pozdrawiam serdecznie.

 

Drogi Rebelu już pierwszy mój post mówił że:

chciałbym zmajstrować jakiś bagażnik do swojego bandziorka...
czyli od początku chodziło mi o drobienie bagażnika we własnym zakresie a nie kupno gotowego... i dlatego pytałem czy ktoś dorabiał już coś takiego, aby porównać moją wizje z kreatywnością innych... a czy to będzie wyglądało jak "jakieś rurki" czy tak jak gotowy z katalogu to w dużej mierze zależy od pomysłu i staranności wykonania... o staranne wykonanie sie nie martwię bo mam gościa który mi to wykona... potrzebuje jedynie odpowiedniego pomysłu....

 

chodzi o taki bagażnik który spełni wspomniana wcześniej funkcje i nie będzie się rzucał zbytnio w oczy...tak jak stelaże pod kufry boczne, z którymi moto wygląda jak by sie ktoś wybierał na wyprzedasz do IKEA :)

 

 

 

 

czyli na dalej czekam na jakieś pomysły/propozycje (rysunki, zdjęcia) bagażników....

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wyżej maja jak powiedział Andrui 1000 % racji.

Nie sądzę, żeby ktoś sam robił bagażnik z prostego wymienionego już tu powodu, tu piękny motocykl ,a tu jakaś samoróbka. Jakby ktoś robił napewno by już odpisał, więc wyciągnij wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej czekam na jakieś pomysły/propozycje (rysunki, zdjęcia) bagażników....

Nie no stary gratulacje za upór w dążeniu do celu :notworthy: ale tym samym nie idź na łatwizne.......

porównać moją wizje z kreatywnością innych.

Bardzo chętnie ocenimy Twoją kreatywność.Może Twoje rozwiązania okażą się na tyle nowatorskie ,że warto je będzie naśladować. :( Nie patrz na innych bądź twórczy.....jest zima,długie wieczory spędzone w garażu przed deską kreślarską na pewno zaowocują mega pomysłem........

......czego szczerze Tobie życzę :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.givi.it/caschi_borse_bauli_acce...i.asp?CO_ID=662

 

http://www.duh.pl/pokaz_subkat.php?id_kat=11&id_subkat=14

 

 

może coś Ci podejdzie i akurat powyginasz jak tu na fotach :)

 

 

 

a tak przy okazji, ma ktos linka do filmiku z bandziorem z dwoma wydechami? Gdzies to było, ale nie moge znaleść.

Edytowane przez leonstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://video.google.pl/videoplay?docid=876...294245&q=bandit

 

 

 

Widzieliście gdzieś może zestaw potrzebny do przeróbki układu wydechowego w Bandicie tak zeby zalozyć 2 tłumiki? Jest gdzieś coś takiego w sprzedaży czy trzeba samemu spawać kolanka i kombinować?

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...