Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

założyłem do nakeda owiewkę standardową coś kole 29 cm.

jest lekka poprawa ale powyżej 130 już nie jestem taki pewny.

możliwe, że też kwestia odwyknięcia od wiatru przez 25 lat siedzenia w ciężkich samochodach od pojemności 4.0, tam wiatru nie było :biggrin:

ciekaw jestem jak w wersji bandita sport, czy te owiewki coś jeszcze więcej polepszają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem jak w wersji bandita sport, czy te owiewki coś jeszcze więcej polepszają.

Owiewka w wersji S chroni tak sobie, powyżej 140-150 km/h walka z wiatrem, no ale ja mam 192 cm wzrostu więc może dlatego :) Po założeniu owiewki aksesoryjnej MRA (30 cm wyższej), wieje ale nie tak mocno i można komfortowo podróżować powyżej 140-150 km/h :banghead:

Edytowane przez klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bandziorów. Wczoraj jechałem w deszczu i zauważyłem że wolne obroty gdy stałem na światłach w mieście spadły o ok 500 obr/min. to zn. zamiast 1500 obr/min silnik kręcił ok 1000 obr/min. Dzisiaj rano temperatura powietrza była niższa niż wczoraj a silnik już chodził normalnie. Czy u was też tak sie dzieje w czasie jazdy w deszczu? Pozdr.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info o owiewkach, jak mi cos wpadnie w lapki to przetestuje i zapodam fotki.

 

co do deszcze to u mnie wszystko ok a juz pare razy mnie zlalo - wczorej burza zlapala mnie u kolezanki wiec moto nocowalo pod blokiem teraz schnie w pracy na garazu - ale wszystko jak najbardziej bylo OK.

-zaczol bym na Twoim miejscu od przejrzenia przewodow WN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety koledzy miałem pierwszego ślizga,ale tylko na trawia.

Dodałem zadużo gazu na mokrei trawie i efekt był taki, że zdarłem farbe z dekla i upieprzyłem migacz lewy.

Zapomniałem jak jeździ się na mokrei trawie, przestrzegam przet tym.

Jak jeździłem transalpem to nie musiałem martwić sie o trawe.

I bandzior porysowany,a był taki ładny

Edytowane przez taju25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy pomocy! Nie macie kogoś kto handluje gratami do Bandita? Potrzebuję przednie koło (felgę) do B6 rok 97 z tarczami. Moje się wygło i jak nic nie znajde to będę musiał jednak prostować, ale to jest gorsza opcja.

Dajcie znać jak macie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ten olej bedzie dobry???

 

http://sklep.scigacz.pl/olej-silnikowy-cas...ry-p-15515.html

 

 

Bo w szukajce nic nie mogłem znaleźć a nie jest łątwo przebrnąć przez 40 stron tematu o Bandziorze... :cool:

 

 

Chce też zmienić filtr powietrza. Firmy MIW kosztuje 120zł a zamiennik EMGO 60 zł... Czy zrobi to jakąś różnicę gdy założe ten tańszy filtr???? Bo jeśli chodzi o filtr oleju to wole nie oszczędzać i kupić ten droższy MIW...

 

 

http://www.sklepmotocyklowy.pl/index.php?s...Prod&nr_tab=27#

 

Pozdro

Edytowane przez Lukasz89

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy pomocy! Nie macie kogoś kto handluje gratami do Bandita? Potrzebuję przednie koło (felgę) do B6 rok 97 z tarczami. Moje się wygło i jak nic nie znajde to będę musiał jednak prostować, ale to jest gorsza opcja.

Żadna to rada...poszukaj na Allegro ew. sprawdź kiedy bedzie następny Motobazar i wtedy kupisz na bank.

W tej cenie kupisz Motula lub Liqu Moly. Te oleje mogę polecić. Co do Castrola to niewiele powiem bo ich nie uzywałem ale prawdopodobnie są to oleje z tej samej półki jakościowo/cenowej.

Chce też zmienić filtr powietrza. Firmy MIW kosztuje 120zł a zamiennik EMGO 60 zł... Czy zrobi to jakąś różnicę gdy założe ten tańszy filtr???? Bo jeśli chodzi o filtr oleju to wole nie oszczędzać i kupić ten droższy MIW...

Kurcze ten droższy jak i tańszy są dla mnie obce :biggrin: ale jeżeli cena idzie za jakością i ktoś może coś konkretnego,konstruktywnego na ich temat powiedzieć to OK.Ja wkładam do swojego B12 filtry Hifiltro. Dają rade i cenowo nie rujnują.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy pomocy! Nie macie kogoś kto handluje gratami do Bandita? Potrzebuję przednie koło (felgę) do B6 rok 97 z tarczami. Moje się wygło i jak nic nie znajde to będę musiał jednak prostować, ale to jest gorsza opcja.

Dajcie znać jak macie.

 

Spytam się kumpla,ale dopiero jutro.On ma jakieś graty do bandziora z tego roku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...