Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy chcialem powrocic do tematu zakupu moto za granica.

A jakby kupic nowe z salonu "na firme" ?

 

Polska firma ma NIP unijny, nieiecka ma NIP unijny wiec VAT-u nie placi.

Jak kupujemy u nas w firmie np. uszczelki z niemiec to do ceny netto VAT nie naliczają, to samo z maszynami bardziej skomplikowanymi to i z moto tez tak powinno być. Prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

jako ze chwilowo czekam na linke predkosciomierza :banghead: a sie w traske wybieram to tak mniej wiecej cos zeby sie orientowac .... (jeszcze tak dobrze moto nie poznalem zeby jakos zwrocic na to uwage i zapamietac)

obroty przy predkosciach jakie macie na szostce:

 

Ja mam B6 '97, więc wszystko jest tak samo jak u Ciebie. Na te prędkości, co pytasz akurat nie zwracałem uwagi, ale jest tak (6. bieg):

80 km/h - 4 t.obr.

100 km/h - 5 t.obr.

120 km/h - 6 t.obr.

 

resztę sobie możesz prosto policzyć z proporcji ile będzie przy innych prędkościach. Z tego wynika, że teoretycznie przy 12 t.obr. powinien lecieć 240 km/h, ale w tym zakresie obrotów już słabnie...

Edytowane przez 600bandytowmnienosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz, jako że temat, a raczej pytania przeszły bez echa, ponawiam z prosba o odpowiedz, bo sprawa jest, co tu duzo mowic, naglaca :D

 

Zacytuje wiec, samego siebie:

 

1.

Bracia i Siostry, tudziez odwrotnie,

jestem szczesliwym wygranym aukcyjki tych gmoli, o ktorych pisalem wczesniej (...); czekam teraz na przesyleczke, ale nie wszystko jest tak pieknie poniewaz zakup dotyczy samych "rur" bez srub mocujacych z czym bezposrednio wiaze sie moje pytanie/prosba: czy ktos z Was kupil gmole z INSTRUKCJĄ, na ktorej bylyby narysowane wszystkie niezbedne podkladki, srubki, kolejnosc ich montarzu itd. (z tego co pamietam, ktos mowil, ze takie cos mial bo w innym wypadku, jak sam powiedzial - nie dal by rady wszystkiego poskladac jak trzeba)? Niezmiernie by mi to ulatwilo prace nad poszukiwaniami/dorobieniem wlasnych - prosze o SCANY.

 

2.

Czy profil (wymiary/ksztalt) kierownicy B6 i B12 '95-'00 sa takie same?

 

3.

Sie zrobilo - wychodzi na to, ze Banditowcy to najlepiej zorganizowana grupa bez organizacji (co do tego nie mialem nigdy watpliwosci - zeby nie bylo :buttrock: )

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad.1. Zaiste jest to problem ale wydaje mi się ,że dość rzadki i nietypowy a zatem ilość odpowiedzi jest wprost proporcjonalna do osób nim zainteresowanymi.Tak jakoś se napisałem;).....nie piszą bo i nie wiedzą jak Tobie pomóc ( ja z resztą też ) a spamowanie byłoby nietaktowne.

ad.2.Są takie same :icon_twisted:.

ad.3.I wszystko jasne ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Witam Wszystkich, potrzebuje manuala do b6 z 95 -96r. od kilku dni szukam go w sieci i na forach ale jak na razie niczego nie udalo mi sie znalezc. Mogłby ktos podeslac linka..?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz, jako że temat, a raczej pytania przeszły bez echa, ponawiam z prosba o odpowiedz, bo sprawa jest, co tu duzo mowic, naglaca ;)

 

Zacytuje wiec, samego siebie:

 

1.

 

2.

 

3.

Sie zrobilo - wychodzi na to, ze Banditowcy to najlepiej zorganizowana grupa bez organizacji (co do tego nie mialem nigdy watpliwosci - zeby nie bylo :flesje: )

 

Pozdro!

 

 

Instrukcyja była, ale po założenia gmoli poszła do kosza, chociaz i tak chyba nie na wiele by się nie zdała bo dotyczyła całego otrzymanego kompletu :crossy:

Pisałem Ci wcześniej, że może byc troche problemu jeśli bierzesz gmole bez srubek, co ja bym zrobił ;) chyba pojechał do jakiegos ślusarza starej daty co ma dwie szuflady przeróżnych srubek i próbował spasować coś na miejscu.

 

 

Rebel czy może ja juz spamuje bo cos mi sie widzi ze tak wszystko już było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, potrzebuje manuala do b6 z 95 -96r. od kilku dni szukam go w sieci i na forach ale jak na razie niczego nie udalo mi sie znalezc. Mogłby ktos podeslac linka..?

 

Wysłałem Ci na mejla manuala użytkownika - jeśli o to Ci chodzi.

Mam jeszcze 2 książki serwisowe w pdf-ach, ale są za duże i mejlem nie przejdą (50 MB i 380 MB). Obie zciągnąłem z eMula - jak masz to bez problemu powinieneś znaleźć. Poszukaj jeszcze gdzieś w sieci i na forum -kiedyś gdzieś widziałem strony i linki do stron z manualami, ale teraz nie pamiętam gdzie.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej - a ja z kolei poszukuję podręcznika użytkownika do Bandita 600S z 2004r. Może ktoś ma elektronicznie? Serwisówki mam, ale chciałbym mieć zwykłą instrukcję - po polsku byłoby super, ale angielska też jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko :flesje:

Posiadam od miesiaca B6 z 2001 wersja z owiewka. Pytanie dotyczy swiatel przednich: czy jedno oko jest jako krotkie swiatlo , drugie jako dlugie? czy moze w ktorejs z opcji jest ze swieca oba na raz (dlugi lub krotkie)? U mnie dziala jak napisalem na poczatku, ale w instrukcji znalazlem ze jedna z zarowek jest dwuzwojowa.

 

dzieki z gory ze odpowiedz

 

pozdr

Boodzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...