Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam, no to koledzy niestety skok na Louisa w Berlinie nieudany bo wracając do kraju przesiadke miałem w Poznaniu a nie w Berlnie więc te pare godzin czekania spędziłem na dworcu Poznań Główny :)

 

Przy okazji mam pytanie, w którym miejscu dokładnie wahacz w bandziorze może pękać ?da się to jakoś wyraźnie zobaczyć ?

 

Może następnym razem - pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak i ja tez widze ,że nam się grono LosBanditos powiększa :clap: :clap: :clap:

Witamy wszystkich bardzo serdecznie :lalag:

p.s. Monia, ładne okulary przeciwsłoneczne w Avatarku

Klaudiusz daj spokój dopiero z Koszelówki wróciłeś :icon_mrgreen: :bigrazz:

Przy okazji mam pytanie, w którym miejscu dokładnie wahacz w bandziorze może pękać ?da się to jakoś wyraźnie zobaczyć ?

A jest jakis powód dlaczego w ogóle ma pękać?! O takiej przypadłości chyba nikt z nas nie słyszał.Mogę się mylić :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio w necie czytałem w paru miejscach o tym...?

Zapodaj Kurbat jakieś szczegóły.Może być ciekawy temat ale wydaje mi się ,że jeżeli takie przypadki wystapiły to tylko dlatego ,że drajwer mordował swojego Bandite w jakimś dzikim terenie....:icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

jako ze chwilowo czekam na linke predkosciomierza :lalag: a sie w traske wybieram to tak mniej wiecej cos zeby sie orientowac .... (jeszcze tak dobrze moto nie poznalem zeby jakos zwrocic na to uwage i zapamietac)

obroty przy predkosciach jakie macie na szostce:

 

90kmph .....

130kmph ....

 

no moze jeszcze z 60-70kmph na ktoryms biegu ?

 

b6

 

 

z gory dzieki

 

 

pozdrawiam wszystkich

michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=72447&hl=

[/quot

 

Jest się o co bić mam nadzieje że wygrasz i zgarniesz tą wycieraczkę :)

A tak na poważnie to nie masz poważnych konkurentów :biggrin:

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...