Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście używam od 2 lat http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....Csid=5fbaf647eb

 

na larssonie masz do twojego modelu

Akumulator

Symbol: 1140123

Producent: Varta

Cena: 186,60 zł

lub

Akumulator

Symbol: 1110240

Producent: Yuasa

Cena: 187,30 zł

 

ceny troszkę duże a co do jakości nie wiem ;p

 

Myślę że na forum znajdziesz kila wątków dotyczących aku

Użyj magicznej funkcji SZUKAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASmen- to prawie po angielsku "człowiek dupa" :icon_arrow:

 

Klaudiusz, ja zadatkowałem wczoraj i jutro przywożą mi mojego Bandisia :icon_arrow:

Spotkamy się na droszę.... to cię wyprzedzę :icon_arrow:

 

Jaki model? Pochwal sie :icon_arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kolegów Banditowców, ponieważ powoli nadchodzi czas zmainy z 600s na 1200s, czy jest różnica między 1200SK6 a 1250SK7, czy chodzi tylko o formę zapisu sprzedającego. Pytam, ponieważ te roczniki to już nowy model, z wyglądu chyba taki sam, ale może jest jakaś zmiana w silniku K7. Trochę to zawiłe ale szukam coś świeżego, ale używanego i jest to dla mnie istotne.

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kolegów Banditowców, ponieważ powoli nadchodzi czas zmainy z 600s na 1200s, czy jest różnica między 1200SK6 a 1250SK7, czy chodzi tylko o formę zapisu sprzedającego. Pytam, ponieważ te roczniki to już nowy model, z wyglądu chyba taki sam, ale może jest jakaś zmiana w silniku K7. Trochę to zawiłe ale szukam coś świeżego, ale używanego i jest to dla mnie istotne.

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

 

Jedna wielka zasadnicza - Model K7 ma nowy silnik na wtrysku i chłodzony jest cieczą :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych ogłoszeniach ten kolo zapomniał napisać, że chodzi o stan licznika a nie o przebieg bo to zupełnie inne pojęcia....

 

Niech nikt nie wmawia, że motór przejechał 6t.km w ciągu 5 lat jak w ciągu sezonu w POLSCE średnio robi się ok 10t.km a nie wspominam już o motórach z importu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwony 650 S :flesje:

 

I chcesz mnie wyprzedzić?!!?!?!? Niech ci Rebel napisze jak sie "goni" za "dużym Bandytą" :icon_razz:

 

czerwony 650 S :cool:

 

I chcesz mnie wyprzedzić?!!?!?!? Niech ci Rebel napisze jak sie "goni" za "dużym Bandytą" :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chcesz mnie wyprzedzić?!!?!?!? Niech ci Rebel napisze jak sie "goni" za "dużym Bandytą"

Jeżeli chodzi o wyprzedzanie dużego B przez małego B to tylko i wyłącznie za zgodą i przyzwoleniem tego pierwszego :icon_evil:

Za tym dużym się nie goni, bo jak duży nie zechce poczekać, to lipa będzie okrutna.

Ja właśnie o tym ;)

A jak jeszcze i jeden i drugi śmigają z plecaczkami to robi się bardzo dramatycznie a dyskomfort jazdy potęguje się z kilometra na kilometr.......szczególnie na zatłoczonych traskach :) jak trzeba wyprzedzić naraz kilka katamaranów i konwój TIRów :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...