Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I nic innego nie pomaga??

BTW na jakich oponkach jeździsz skoro po 5tys już są nie halo.

 

Ja mam jeszcze z B600 wingracka Kappy.Zastanawiam się czy go montować czy sprzedać i kupić tylko stelaż pod top'a.

Shimmy, w pewnych przedziałach prędkości, Bandit łapie z kuframi. Zarówno B6 jak i B12.

 

Przy zakładanych przeze mnie oponach (D208, Pilot Power) i jeździe bez bagaży problem nie istniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam sie do zakupu nowego Bandita 650 S czy warto brać nowy sprzet?? Prosze o porady

Stary jak masz na to kaske to pewnie ,że warto. Przynajmniej bezstresowa początkowa eksploatacja.Będzie Tobie zapewne długo służył a jak nigdzie nie przydzwonisz to i następny właściciel będzie miał frajde z zakupu :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ze wkońcu został poruszony temat Bandziorów, sam jestem szczęśliwym posiadaczem ciemno zielonego Bandita 600N. Niestety na zakończenie sezonu w zeszłym roku rozbiłem swoje moto z winy pewnej Pani która twierdziła ze mnie nie widziała. Moto juz jezdzi i czeka na lepsza pogode no i mam nadzieje ze na jakies spotkanie Bandziorów.

Chciałbym troszke podgłośnic moje moto ale chwilowo nie posiadam funduszy na wymiane tumika i zaproponowano mi w warsztacie ze przerobia cos w orginalnym tłumiku. Czy ktos sie orientuje w tym temacie, czy warto sie w cos takiego bawic i jaki bedzie efekt końcowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nic innego nie pomaga??

BTW na jakich oponkach jeździsz skoro po 5tys już są nie halo.

Najpierw miałem założone Bridgestone'y Batlaxy, potem Dunlopy D 205, a obecnie jeżdżę na Dunlopach D 220. Podobno "ten model tak ma". Nie jest to jakoś szczególnie uciążliwe, gdyż nie praktykuję jazdy bez trzymanki.

 

Hej Witam wszystkich w tym zacnym gronie jestem tu nowy. Przymierzam sie do zakupu nowego Bandita 650 S czy warto brać nowy sprzet?? Prosze o porady

Polecam lekturę wątku mojego autorstwa:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=29773&hl=

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM :bigrazz: jestem szczęśliwym posiadaczem GN77B w wersji S rocznik 1997. wspaniały sprzęt. podpisuje się pod wszystkimi pochwałami :cool:

 

przy okazji pytania:

 

1. orientujecie się może czy jakość serwisu w SUZUKI RIDER Kraków jest godna polecenia? chciałem wyregulować zawory, czyścić i synchro. gaźników, nowy napęd...

 

2. mam filtr K&N i wydech przelotowy własnej produkcji (kiedy kupiłem moto juz taki niestety był, a na zmianę końcówki wydechu brakuje mi kaski :( tylko go lekko wyremontowałem żeby chociaż wyglądał lepiej). Pytanie brzmi następująco: czy synchronizacja gaźników może poprawic jego osiągi?Wydaje mi sie że poprzedni właściciel nie dotykał gaźników po instalacji K&N'ka

 

pozdr dla wszystkich

 

oczywiście pisze się na BANDZIORzlot :crossy:

Edytowane przez xenon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw miałem założone Bridgestone'y Batlaxy, potem Dunlopy D 205, a obecnie jeżdżę na Dunlopach D 220. Podobno "ten model tak ma". Nie jest to jakoś szczególnie uciążliwe, gdyż nie praktykuję jazdy bez trzymanki.

 

 

 

ja również mam Dunlopy tylko że model D 208 i mam ten sam problem. Też słyszałem opinie i to już z kilku źródeł że "ten model tak ma"

 

:P

 

Szczęście w nieszczęściu... opony już mi się skończyły i czeka mnie ich wymiana. Pewnie zmienię na inny model i zobaczymy co się będzie działo :bigrazz:

Edytowane przez xenon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. mam filtr K&N i wydech przelotowy własnej produkcji (kiedy kupiłem moto juz taki niestety był, a na zmianę końcówki wydechu brakuje mi kaski icon_sad.gif tylko go lekko wyremontowałem żeby chociaż wyglądał lepiej). Pytanie brzmi następująco: czy synchronizacja gaźników może poprawic jego osiągi?Wydaje mi sie że poprzedni właściciel nie dotykał gaźników po instalacji K&N'ka

Synchronizacja jest wręcz niezbędna ale nie wiem czy da to porządany efekt.Tak jak wcześniej napisałem najlepiej z K&N -em wymienić dysze.Później synchronizacja i wszelkie ustawianie.

Szczęście w nieszczęściu... opony już mi się skończyły i czeka mnie ich wymiana. Pewnie zmienię na inny model i zobaczymy co się będzie działo icon_smile.gif

Polecam na następne oponki PIRELLI DIABLO STRADA , CONTI ROAD ATTACK lub te które mam obecnie METZELER Z6.

Wszystkie oponki sprawdzone w każdych warunkach. Pierwsze z wymienionych przeze mnie :rolleyes: (jeszcze na B600N),drugie przez 4rumowego kolege Berna (B12S):icon_eek: ,trzecie przez Tomka (ZZR1100).Naprawde rewelacyjne gumy.

No i można bez trzymanki śmigać :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak wspominalem wczesniej zakupilem bandita 600s z 2000r, napukane mial 36tys km

Mozecie mi powiedziec jakie regulacje naprawy mnie czekaja i przy ilu kilometrach, kiedy rozrzad i inne ???

 

Wymiana oleju z filtrem co 6000 km lub co roku, regulacja zaworów co 12 tys, rozrząd to dopiero przy ok 80 tys, jeśli co dopiero kupiłeś sprzęt to warto zmienić olej, filtr, zajrzeć do zaworów, świec, gaźników i filtra powietrza - nie wiadomo co tam siedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki rebel za wysłuchanie mojego wołania o pomoc :P

 

jeszcze przed nadejściem kalendarzowej wiosny mój Bandziorek pewnie doczeka się regulacji. Ale zakup dysz to chyba większy wydatek (myśle tu o zestawie DynoJet) :banghead:

 

a wracając do opon to będę się rozglądał za Pirelli Sport Demon. ziomek ma takie na B6 i szczerze mówiąc ja jestem nimi zachwycony :) świetnie się trzymają a składanie w winkle to poezja :banghead:

 

:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...