Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze troche poszukam i jeśli nic nie znajde to zajme sie przerabianiem z B.. 400 lub zlece wykonanie nowej ...

A te niedobre? http://moto.allegro.pl/item563725257_chlod...k6_2005_06.html

http://moto.allegro.pl/item567896263_chlod..._gwarancja.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool: ludzie XXI wieku ... ehh ... ten internet was przymula zamiast pomagać ...

 

Google 'części do bandit 600 i gsxf750'... wyników jest całe mnóstwo i ktoś zawsze coś ma. Ja polecam pana z Łodzi /troche zdziera ale zawsze znajdzie co trzeba/Jurek Sobkiewicz- tel. 508 082 966, albo chłopaków ze Szczecina... nawet poradzą tylko gdzies mi sie numer zapodział. Szukaj w "częściach". Zawsze w tych naszych polskich, mądrych gazetach moto są jakieś ogłoszenia, że sprzeda części lub "na części". :icon_razz: Wiele z oferowanych częsci jest z motocykli powypadkowych i rozłożonych ,wiec prawie nowe... tylko trza dobrze poszukać :bigrazz:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool: ludzie XXI wieku ... ehh ... ten internet was przymula zamiast pomagać ...

 

Google 'części do bandit 600 i gsxf750'... wyników jest całe mnóstwo i ktoś zawsze coś ma. Ja polecam pana z Łodzi /troche zdziera ale zawsze znajdzie co trzeba/Jurek Sobkiewicz- tel. 508 082 966, albo chłopaków ze Szczecina... nawet poradzą tylko gdzies mi sie numer zapodział. Szukaj w "częściach". Zawsze w tych naszych polskich, mądrych gazetach moto są jakieś ogłoszenia, że sprzeda części lub "na części". :icon_razz: Wiele z oferowanych częsci jest z motocykli powypadkowych i rozłożonych ,wiec prawie nowe... tylko trza dobrze poszukać :bigrazz:

 

:crossy:

e :bigrazz: sh.......

koleżanko z XXI wieku niestety google milczy na ten temat i gdyby to było takie proste nie rozpoczynał bym tego tematu . moto jest z konca 07 roku i jest w nim (poraz pierwszy w tym modelu) wprowadzone chłodzenie cieczą, właśnie to czyni ze części do tego modelu są niedostępne na rynku wtórnym ..

:icon_rolleyes: Zgadzam sie z Tobą internet jet bardzo pomocny ale do tego sam internet i wertowanie googli, allegro itp nie wystarczy. Tutaj potrzebne są konkretne kontakty, za które serdecznie dziekuje . :notworthy:

Będę wdzięczny za kolejne :D

Edytowane przez Mkuro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jakiś Zlocik Bandytów w Szwajcarii? hmmm.............. :icon_mrgreen:

 

 

a gdzie jest Szwajcerlandia ? :) to chyba za blisko,ale moze sie wybiore bo zaproszenie nawet dostalem od kumpla, tylko niech Franek spadnie troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie jest Szwajcerlandia ? :) to chyba za blisko,ale moze sie wybiore bo zaproszenie nawet dostalem od kumpla, tylko niech Franek spadnie troche

A po co Ci zaproszenie? Przecież Szwjacaria do "Schengen" wstąpiła ostatnio :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoooo la booooga... :eek:

 

Szwajcaria jest w Szengen od 2006roku czerwca... od grudnia 12go 2008 zniosła granice ale nie całkowicie , ponieważ zgodziła sie na swobodny przepływ ludzi ale nie towarów. Jest w Szengen ale nie w UE!

To tyle politologii... :cool:

 

Jestem jeszcze na bani więc pisze krótko... Przyjechać można zawsze ale zorganizowanie czego kolwiek oficjalnie w swiss jest tak samo trudne jak sranie na stojąco - wykonalne ale trzeba znaleźć sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool: Szwajcaria... to piękny kraj, bogaty kraj, niezalezny kraj, bardzo po**bany kraj...

 

 

Chyba w żadnym państwie nie ma tylu przepisów co tutaj. Wszystko musi spelniać normy. Ten kraj jest tak uporządkowany,że czasami wydaje mi się nierealne będąc wychowana w przecudnym polskim slamsie. Ludzie tutaj nie znają powiedzenie "przepisy są po to aby je łamać" -wrecz przeciwnie! To pieprzony raj ekologów. Tu nie możesz wziąć namiotu i paru kumpli,zrobić ognicho gdziekolwiek i chlać do upadłego. Daje max godzine i była by polizei coby sprawdzić czy macie stosowne pozwolenie od miasta na palenie ogniska w tym miejscu. Paradoksalnie jest dozwolone picie alkoholu w miejscach publicznych. Kiedyś kumpel /polak/ zerwał najebany kwiatka z ogródka dla jakiejs panny- pół miasa o tym dudniło i do dziś jestt obużenie na ten fakt. Nawet śmieci nie możesz wyrzucić jak ci sie podoba tylko w specjalnych workach,ze specjalnymi naklejkami i zeby nic sie przypadkiem nie wylewało czy wypadało, oczywiście plasiki wrzuca sie w sklepach do specjalnych pojemników,szkło i inne to samo... nawe na mieście masz podział śmieci. Mogłabym mnożyć przykłady ale chyba wystarczy już udowadniania jak bardzo zryty jest ten kraj pod względem przepisów. Nie wyobrażam sobie załawiać osobiście tego wszyskiego. Ale ale... mam tu zaprzyjaźniony klub KurvenTerroristen 1120 i tam może zarzuce tema chłopakommmm... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...