Skocz do zawartości

Tarcze hamulcowe


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Ostatnio poszukiwałem tarcz hamulcowych dla mojego kumpla i sprawdzałem przy okazji cene tarcz do mojego litra.Do tej pory wydawało mi sie ze lewa tarcza jest taka sam jak prawa, poza tym ze sa oznaczenia (L i R) na nich zeby nie pomylić - wiec jakieś znaczneie to ma.

patrzac do:

 

CBR1000RR '04

- tarcza lewa - 45220-MEL-003 DISK, L. FR. BRAKE $302.91

 

- tarcza prawa - 45120-MEL-003 DISK, R. FR. BRAKE $265.75

 

 

wiem ze part number jest inny 45220 i 45120 , ale to chodzi chyba o to aby odróznić L od R - ale dlaczgo jest tez róznica w cenie.Kto wie niech mi podpowie.

 

Dane RonAyers

 

ps

nie wiem gdizie umiescic temat wic daje do Piwka

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sęsu. hehe. Przecież tarcze są takie same czyż nie? Nie ma tam raczej żadnego ABS`u zeby był czujnik czy coś, prawda?

Nawet jesli są inne to po co? hehe.

 

Mnie się wydaje że to może być jakas roznica wynikająca z pochodzenia tarczy? Np. droższa oryginał a tańsza jakaś podróbka? Moze inny kraj produkcji czy coś? Nie czajem.

 

PS. Ale niezły rebus teraz mamy. hehe. Pozdro.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no poprostu wchodze sobie na HONDA na CBR1000RR na tarcze i do wyboru mam L i R (to co podałem)

Sam nie wiem czym to sie rozni. Np do modelu 954 jak sie wejdzie na niego to sa Li R po 240 (chyba) i sa L i R po 330 to rozumie, ale numery katalogowae sa inne i wiadomo ze to chyba bedzie do roznych moto.Np do edycji normalnej i do REPSOL, ale w tym przypadku kody sa te same i nie ma tam L i R w takiej samej cenie???

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam, ten sam temat przerabialismy w vfr rc24 kumpla. inne part numbery i cena inna. tarcze stare zdjelismy i za chiny nie moglismy dojsc, jaka jest roznica miedzy nimi oprocz wybitych znaczkow L i R oraz numerkow. i nie byly to tarcze plywajace, wiec nic skomplikowanego. skonczylo sie na kupnie uzywek.

 

temat bede sledzil, moze Piotr Dudek by cos przyblizyl. sam jestem ciekaw, jest to jedna z nielicznych zagadek, jakich nie udalo mi sie rozwiazac do dzis :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...