Skocz do zawartości

mini remoncik>> problemy


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w tytule: postawiłem moto na równym, i jak popatrzyłem od tyłu, to koło nie było prostopadle do ziemi. poprostu krzywo!! koło jest proste, sprawdzałem włączająz bieg jak tak stał...

 

podpowiedzcie, co mogło sie stać :?: :?:

 

acha. podczas jazdy jak puszcze kierownice to nie sciąga nigdzie, jedzie idealnie prosto!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc możliwości jest kilka:

- przywidziało Ci się (oby :D)

- masz krzywą ramę (oby nie) - motocykl co prawda jedzie prosto, ale powinieneś w takim wypadku odczuwać wyraźną różnicę pomiędzy składaniem się w lewy i prawy zakręt

- krzywe lagi

- krzywo zamocowany wahacz

- krzywo postawiłeś motocykl :D

- cj*j wie co jeszcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbieram teraz całe moto, wiec wszystko sie okaże. ale mam nadzieje ze nic nie jest krzywe!! ja jeszcze bym podejzewał ze coś z amorkami jest nie tak... możliwe to jest??

 

mozliwe :D

np. jeden moze by bardziej zbity od rugiego i juz tylny wahacz nie trzyma poziomu

 

jak rozbierzesz to powiedz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak rozbierzesz to powiedz :D

 

jak rozbiore to napewno wyśle Ci ten słoik ze smarem zza paznokci, bo bede miał nadmiar :lol:

 

ale przy okazji rozbierania napewno wyjdzie tyle rzeczy, ze ten temat sie troszke rozrośnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze extaze w twoich oczach!!  

 

powiedz jak jezdzi na tym silniku??

 

ma rozwiercony gaźnik 8O nie ma uszczelki pod głowica :D i jak zpuszcze go z obrotów do dostaje lewych obrotów :lol: i moge sobie jeździc do tyłu-troche dziwne uczucie :?

 

ale w poniedzałek wszytko bedzie cacy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[cea_PL"]Moze masz oske w kole krzywa - probowales krecic kolem. Zakrec nim i wtedy zobacz czy kolo nie lata na boki ... chociaz to bys odczul wyraznie podczas jazdy.

 

własnie nie lata na boki, bo zrobiłem test "kogoś by tu można wpisać" >> czyli włączyłem bieg jak stał na widełkach, i koło prosto sie kręciło...

 

acha, widze też jakieś wytarcie na tylnej zembatce z jednej strony... czy to może być z tym związane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...