Skocz do zawartości

Suzuki Intruder VS 600


lojek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze podczepie pytanie odnośnie zamontowania nowych uszczelniaczy - Macie jakiś sprawdzony sposób bądź metodę? Bo niektórzy mówią, że trzeba wew. kołnierz posmarować olejem (ten co przylega do lagi) inni, że wykluczone jakiekolwiek smarowanie inni jeszcze dodają, że trzeba nowy uszczelniacz posmarować silikonem na osadzeniu.

Przy osadzaniu uszczelniacza, dobrze jest posmarować go czymkolwiek z zewnątrz, tak żeby nie był całkiem suchy, może być nawet ślina :wink: lub po prostu tłuste ręce :) , natomiast uszczelniacze wielokrawędziowe (kilka krawędzi zgarniających, 2 lu3 ), zawsze smaruje w środku smarem stałym, najlepiej teflonowym, niektóre firmy nawet dodają w komplecie małą tubkę smaru. Silikon to jest dobry, ale do uszczelniania rynien :( .

Powodzenia :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam okazję zakupić Intrudera jednak jest to silnik 600 z 1996r proszę o opinie na temat tego silnika dostępność części oraz jakie sa różnice w budowie silnika po między 600 a 800? Zastanawia mnie czy tylko pojemność została zwiększona a cały osprzęt został taki sam ja w 800 czy są to dwa różne silniki. Proszę o pilne opinie na ten temat bo wiosna idzie dużymi krokami. Jeżeli ktoś ma na sprzedaż Intrudera z okolić woj. zachodniopomorskiego to proszę o informację.

 

Gratuluję wyboru i zakupu :P

 

Ja od 15 grudnia mam moją miłość właśnie Suzuki Intrudera 600.

Jeszcze na nim nie jeździłam, ale sezon przede mną.

 

Oto On...

 

<zdjęcie do obejrzenia na mojej stronie i mojego Przyjaciela>

 

i ja na Nim...

 

<zdjęcie do obejrzenia na mojej stronie i mojego Przyjaciela>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też stałem się w październiku posiadaczem Intrudera 600 rocznik 97 przebieg 28 tyś mil wymaga dopieszczenia malowanie tylnego błotnika (korozja) stan chromów na półkach i trzeba go ubrać , trochę na nim jeździłem prowadzi sie świetnie pozdrawiam i do zobaczenia na trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiada wymiary tego motocykla i czy jest on mniejszy gabarytowo od Intrudera VS 800 posiadam instrukcję obsługi do Vs 800 dzięki jednemu z was ale fajnie by było posiadać też instrukcję do VS 600 może ktoś ma taką ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiada wymiary tego motocykla i czy jest on mniejszy gabarytowo od Intrudera VS 800 posiadam instrukcję obsługi do Vs 800 dzięki jednemu z was ale fajnie by było posiadać też instrukcję do VS 600 może ktoś ma taką ?

VS 800 i VS 600, to ten sam motocykl , różnią się tylko pojemnością skokową silnika i małymi detalami :)

Trochę tu jest opisane http://chudzikj.republika.pl/VS800.htm.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...