Skocz do zawartości

Gmole


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Moje pytanie dotyczy zalozenia gmoli do bandita 1200 z 2006 roku od starszych modeli i czy ewentualnie jest mozliwe zalozenie po jakis przerobkach.Mam do sprzedania crash pady nowe uniwersalne dlugosci 10 cm (w cenie 60 pln) sa bez srub i uchwytow zainteresowanym moge wyslac fotki na meila,do mojego sie nie nadaja.dzwoncie w razie pytan 604161524.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFAIR podobne pytanie - z odpowiedzią - pojawiło się w tym wątku

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...c=64737&st=1720

powodzenia w szukaniu ;)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2006 to juz chyba 1250.... I raczej nie pasuja. Chcialem ostatnio kupic gmole do mojego b6.5 na www.duh.pl gdzie bylo napisane ze gmole pasuja do banditow 00` - 06` ale najpierw napisalem. W odpowiedzi napisali, ze te gmole sa calkiem inne i tu cytuje mniej wiecej "gmole do 650 sa calkiem inne niz do 600. Gdzies mam zdjecie bandita z zalozonymi gmoami i stelazami, jak znajde to dam znac" ogolnie to mnie olali, ale to juz temat z innej beczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2006 to juz chyba 1250.... I raczej nie pasuja. Chcialem ostatnio kupic gmole do mojego b6.5 na www.duh.pl gdzie bylo napisane ze gmole pasuja do banditow 00` - 06` ale najpierw napisalem. W odpowiedzi napisali, ze te gmole sa calkiem inne i tu cytuje mniej wiecej "gmole do 650 sa calkiem inne niz do 600. Gdzies mam zdjecie bandita z zalozonymi gmoami i stelazami, jak znajde to dam znac" ogolnie to mnie olali, ale to juz temat z innej beczki...

 

A ja wlasnie mam bandita z ostatniej seri 2006 rok pojemnosci 1200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega zrobił mi do mojego bandziora,jak tylko chcesz to mogę się spytać czy ci zrobi.W razie czego to wal na PW

Fotki mogę ci podać na twojego meila jak to wyszło.

 

 

A ile Cie taka impreza kosztowala? Bo mam na oku gmole do mojego, za 250 plus transport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...