Skocz do zawartości

Honda Shadow 600


sliwka891004
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema kupilem nie dawno używana Honde Shadow 600 i mam problem

Slyszalem ze powinno sie motocykl odpalac w zime raz na miesiac

I jest taka sprawa ze z akumulatorem jest ok bo swiatla chodza ale jak chce ja odpalić to zaplon norlanie chodzi i chce ten motor zapalic ale sielnik w ogole nie reaguje i nie chce odpalic sie i nie wiem jaka mo.że być tego przyczyna co może byc nie tak czy cos gaznik, czy cos swiece nie mam pojecia

Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zamierzasz jeździć, to nie odpalaj. Źle ci mówili. Jeżeli silnik się nie rozgrzeje - porządnie rozgrzeje - to mu to szkodzi.

 

Niejasno piszesz - rozrusznik kręci? Jeżeli tak, to pierwsza rzecz to sprawdź czy jest paliwo podawane - wykręć świece i obejrzyj. Jak paliwo jest to sprawdź czy swiece dają iskrę. I się odezwij co wyszło.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja mówiłem o tej Hondzie Shadow 600 i już jest ok ładnie odpala świece były niby dobre ale wymieniłem je i już odpala na dotyk jest ok teraz jest wymieniany olej i płyn hamulcowy no ogólny przegląd na nowy sezon dzięki za odp na problem i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...