Skocz do zawartości

Testujemy Rizla Suzuki GSV-R z MotoGP!


mick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tez kce sie przejechac.. :banghead:

 

poaz tym jak sie czyta to troche mimo wszystko "nie docieraja" do mnie stwierdzenia typu "cos jest zrobione tak a nie inaczej bo kierowca tak woli" - fajnie

Edytowane przez Emil2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, aż sie zaśmiałem...

testujeMY.... No... siadła mucha na wołu i mówi - orzemy!

 

Po prostu tłumaczenie przedruku.

Ale brzmi jakby to autorzy stronki scigacz mieli tym jeździć...

 

Jeszcze na BARDZO daleko zanim jakiś polski dzinnikarz usiądzie na prawdziwym moto. Dziawer tez nie jeździ na niewiadomo czym...

 

No nic. Ale testujeMY......

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, aż sie zaśmiałem...

testujeMY.... No... siadła mucha na wołu i mówi - orzemy!

 

Po prostu tłumaczenie przedruku.

Ale brzmi jakby to autorzy stronki scigacz mieli tym jeździć...

 

Jeszcze na BARDZO daleko zanim jakiś polski dzinnikarz usiądzie na prawdziwym moto. Dziawer tez nie jeździ na niewiadomo czym...

 

No nic. Ale testujeMY......

 

Tak się składa, że są pewne restrykcje jeśli chodzi o materiały z MotoGP publikowane na stronach www, ale generalnie, jeśli zapewnisz mi budżet na wydanie polskiej gazety o wyścigach to gwarantuje, że będziesz miał co roku przetestowane wszystkie motocykle z MotoGP i WSB przez polską redakcję (gdyby dalej istniał Fast Bike, to z pewnością byłby taki test w FB w tym roku...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tylko dowodzi kondycji naszego motocyklowego dziennikarstwa, a co za tym idzie rynku.

 

Ale może będzie lepiej.... :icon_twisted:

 

I tym pozytywnym akcentem...

 

A na poważnie - chodziło mi o formę. O to nieszczęsne ..my. Bo forma zawsze w jakiś sposób zmienia postrzeganie treści. Bo bardzo mi na nerwy działa jak wszelakie media podając informację zawsze starają się wpłynąć na jej treść.

 

Peace....

 

P.S. A piszę to wszystko bo czytuję angielski Superbike Magazine i Classic Motorcycle Mechanics. I widzę co widzę....

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tylko dowodzi kondycji naszego motocyklowego dziennikarstwa, a co za tym idzie rynku.

 

Ale może będzie lepiej.... :icon_twisted:

 

I tym pozytywnym akcentem...

 

A na poważnie - chodziło mi o formę. O to nieszczęsne ..my. Bo forma zawsze w jakiś sposób zmienia postrzeganie treści. Bo bardzo mi na nerwy działa jak wszelakie media podając informację zawsze starają się wpłynąć na jej treść.

 

Peace....

 

P.S. A piszę to wszystko bo czytuję angielski Superbike Magazine i Classic Motorcycle Mechanics. I widzę co widzę....

 

Słońce!!! To ja już wiem czym ty się zajmujesz siedząc w pracy. Do roboty sie weź!!!:biggrin: I zadzwoń do Ar Berlin. Do zobaczenia w domku :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tylko dowodzi kondycji naszego motocyklowego dziennikarstwa, a co za tym idzie rynku.

 

Ale może będzie lepiej.... :icon_twisted:

 

I tym pozytywnym akcentem...

 

A na poważnie - chodziło mi o formę. O to nieszczęsne ..my. Bo forma zawsze w jakiś sposób zmienia postrzeganie treści. Bo bardzo mi na nerwy działa jak wszelakie media podając informację zawsze starają się wpłynąć na jej treść.

 

Peace....

 

P.S. A piszę to wszystko bo czytuję angielski Superbike Magazine i Classic Motorcycle Mechanics. I widzę co widzę....

 

Cóż, na temat tego nieszczęsnego "my" faktycznie zdania mogą być podzielone, ale nie zmienia to faktu, że test jest, przynajmniej moim zdaniem, wyjątkowo ciekawy ;-).

 

Nie chodzi tu o kondycję dziennikarstwa, tylko rynku. Polskie wydawnictwa wychodzą z założenia, że nie ma odpowiedniego zainteresowania tematem wyścigów, aby pompować w to pieniądze i wysyłać dziennikarzy na zawody. Wiem to po sobie, bo przez cztery ostatnie lata na Grand Prix jeździłem ze swojego portfela i na plus wychodziłem tylko dzięki współpracy z zagranicznymi redakcjami (bo w PL nikt nie zapłaci 2tys.zł. nawet za ekskluzywny wywiad z Rossim, którego zdobycie graniczy z cudem).

 

Skoro czytasz angielską prasę, to polecam "Motorcycle Racer" :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dopuki temat motocyklowy ( poza zuzlem oh sorry, teraz to sie speedwya zowie :biggrin: ) nie wyplynie na wieksze wody - Ektany TV to zainteresowanie bedzie marne, czyli zostanie jedynie w grupie samych milosnikow 2 OO.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...